Meralco Bolts - Blackwater Bossing maç sonucu
Ev sahibiMeralco Bolts4–6, Group B: 5. sıraDeplasmanBlackwater Bossing3–7, Group B: 6. sıra
120–115MS
Kazanan Meralco Bolts, fark 5
Bu maç için tahmin yayımlamadık.
Son karşılaşma
Meralco Bolts116–114Blackwater Bossing
Takımların karşılaştırması
Meralco BoltsMaç öncesiBlackwater Bossing
- 3–5Sezon derecesi3–4
- 2–2İç saha / deplasmanEv sahibi iç sahada, konuk takım deplasmanda0–2
- 3–5Son 10 maç3–4
- G1Mevcut seriM1
- 97.0Maç başına Sayı102.7
- 100.0Maç başına yenen Sayı104.1
- −3.0Ortalama fark−1.4
- 59 günMaç öncesi dinlenme3 gün
- 0Son 7 günde maç1
Çeyrek çeyrek
| Takım | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Meralco Bolts | −4.022.3–26.3 | +3.027.6–24.6 | +3.926.3–22.4 | −5.920.9–26.8 |
| Blackwater Bossing | +1.026.3–25.3 | −1.428.0–29.4 | −5.923.0–28.9 | +4.825.4–20.6 |
Her takımın bu organizasyondaki son 10 maçında çeyrek başına ortalama fark; altında atılan–yenen sayı.
Son form
Meralco Bolts
1–44–6, Group B: 5. sıra
GMMMM
Blackwater Bossing
1–43–7, Group B: 6. sıra
MGMMM
- vs Magnolia Hotshots101–107
- vs Phoenix Fuelmasters106–100
- @ Phoenix Fuelmasters93–102
- vs Barangay Ginebra San Miguel85–115
- @ Meralco Bolts114–116
Aralarındaki maçlar
- Meralco Bolts 116–114 Blackwater Bossing


