Basketora

Oklahoma City Thunder - Phoenix Suns maçındaki oyuncu istatistikleri

İki kadronun mevcut maç istatistiklerinden sezon ortalamaları ve son maçlardaki sayıları. Bu maçın istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır.

Maç istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır. O zamana kadar iki kadronun maça taşıdığı rakamlar bunlar.

Tahminimiz: kazanan Oklahoma City Thunder (%69), beklenen skor 115–109. Tahmin

Sezon ortalamaları

Ev sahibi

Oklahoma City Thunder

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS2 SAY
Shai Gilgeous-AlexanderGuardMuhtemel ilk beş235.324.54.03.53.024.5
Jalen WilliamsGuardMuhtemel ilk beş231.616.56.02.51.516.5
Chet HolmgrenCenterMuhtemel ilk beş229.213.012.02.00.013.0
Cason WallaceGuardMuhtemel ilk beş221.66.02.01.51.06.0
Isaiah HartensteinForwardMuhtemel ilk beş220.15.04.52.00.05.0
A. Mitchell222.98.02.53.00.08.0
Alex CarusoGuard222.28.05.03.01.58.0
J. McCain220.112.01.01.53.012.0
Jaylin WilliamsForward216.04.05.52.01.04.0
A. Mara212.24.52.50.50.04.5
Kenrich WilliamsForward26.33.01.50.51.03.0
B. Barnhizer21.30.00.00.50.00.0
B. Stirtz21.30.00.00.00.0–
Deplasman

Phoenix Suns

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS2 SAY
Devin BookerGuardMuhtemel ilk beş233.033.05.54.51.033.0
Miles BridgesForwardMuhtemel ilk beş231.012.05.51.51.012.0
Dillon BrooksForwardMuhtemel ilk beş230.212.53.02.51.012.5
Jalen GreenGuardMuhtemel ilk beş225.711.02.02.01.511.0
K. MaluachMuhtemel ilk beş222.25.57.52.00.55.5
Collin GillespieGuard224.65.52.55.51.05.5
Jordan GoodwinGuard220.96.03.02.01.06.0
Luke KennardGuard118.311.04.01.03.0–
O. Ighodaro114.68.03.03.00.0–
R. Dunn213.54.03.50.00.54.0
R. Fleming111.31.02.00.00.0–
J. Bouyea16.33.01.02.00.0–
K. Peat16.34.01.00.00.0–
Patrick SpencerGuard16.33.03.00.01.0–
Duop ReathForward25.61.00.50.00.01.0

Verilerimizdeki maç istatistiklerinden sezon ortalamaları (bu organizasyonda ev sahibinin 2, deplasman takımının 2 maçı). Son sütun son 2 maçtaki maç başına sayıdır; muhtemel ilk beşler bu maçlarda ilk beşte başlayanlardan çıkarılır.