Basketora

Philadelphia 76ers - Dallas Mavericks maçındaki oyuncu istatistikleri

İki kadronun mevcut maç istatistiklerinden sezon ortalamaları ve son maçlardaki sayıları. Bu maçın istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır.

Maç istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır. O zamana kadar iki kadronun maça taşıdığı rakamlar bunlar.

Sezon ortalamaları

Ev sahibi

Philadelphia 76ers

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS3 SAY
Tyrese MaxeyGuardMuhtemel ilk beş339.128.73.75.02.728.7
Jaylen BrownGuardMuhtemel ilk beş335.822.36.35.02.022.3
Joel EmbiidCenterMuhtemel ilk beş334.721.79.75.71.021.7
J. V. EdgecombeMuhtemel ilk beş332.612.37.73.02.012.3
Dean WadeForwardMuhtemel ilk beş128.17.02.00.02.07.0
LeBron JamesForwardSon maçta forma giymedi233.615.59.56.00.515.5
Kentavious Caldwell-PopeGuard326.48.33.01.32.38.3
Anfernee SimonsGuard320.86.32.00.71.36.3
Adem Bona311.00.72.00.70.00.7
Jabari WalkerForward36.42.71.30.70.02.7
L. Philon13.70.00.00.00.0–
C. Love10.50.00.00.00.0–
J. Edwards10.50.00.00.00.0–
Deplasman

Dallas Mavericks

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS3 SAY
P.J. WashingtonForwardMuhtemel ilk beş331.813.37.01.01.313.3
Max ChristieGuardMuhtemel ilk beş330.18.74.02.31.38.7
Daniel GaffordForwardMuhtemel ilk beş319.06.05.02.70.06.0
Zaccharie RisacherForwardMuhtemel ilk beş328.58.75.01.30.78.7
Naji MarshallForwardMuhtemel ilk beş327.713.73.35.71.013.7
C. FlaggSon maçta forma giymedi225.023.05.04.01.523.0
Kyrie IrvingGuardSon maçta forma giymedi224.319.52.52.53.019.5
Marcus SasserGuard324.111.71.73.02.711.7
M. Johnson314.26.73.31.00.06.7
Sergio De LarreaGuard311.27.02.01.31.07.0
M. Cisse32.23.30.70.00.03.3
T. Lawal10.90.00.00.00.0–
W. Clayton10.90.01.00.00.0–

Verilerimizdeki maç istatistiklerinden sezon ortalamaları (bu organizasyonda ev sahibinin 3, deplasman takımının 3 maçı). Son sütun son 3 maçtaki maç başına sayıdır; muhtemel ilk beşler bu maçlarda ilk beşte başlayanlardan çıkarılır.