Basketora

Cleveland Cavaliers - Oklahoma City Thunder maçındaki oyuncu istatistikleri

İki kadronun mevcut maç istatistiklerinden sezon ortalamaları ve son maçlardaki sayıları. Bu maçın istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır.

Maç istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır. O zamana kadar iki kadronun maça taşıdığı rakamlar bunlar.

Sezon ortalamaları

Ev sahibi

Cleveland Cavaliers

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS2 SAY
Donovan MitchellGuardMuhtemel ilk beş235.227.07.53.52.027.0
Evan MobleyCenterMuhtemel ilk beş234.519.09.02.51.519.0
James HardenGuardMuhtemel ilk beş233.013.55.56.02.013.5
Peyton WatsonGuardMuhtemel ilk beş230.69.01.52.51.09.0
Jarrett AllenCenterMuhtemel ilk beş227.815.57.00.00.515.5
Sam MerrillGuard222.55.03.52.51.05.0
J. Tyson222.39.03.53.01.59.0
Mario HezonjaForward218.39.03.51.51.09.0
T. Proctor27.82.50.01.50.52.5
Craig PorterGuard26.31.52.00.50.51.5
Deplasman

Oklahoma City Thunder

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS2 SAY
Shai Gilgeous-AlexanderGuardMuhtemel ilk beş235.324.54.03.53.024.5
Jalen WilliamsGuardMuhtemel ilk beş231.616.56.02.51.516.5
Chet HolmgrenCenterMuhtemel ilk beş229.213.012.02.00.013.0
Cason WallaceGuardMuhtemel ilk beş221.66.02.01.51.06.0
Isaiah HartensteinForwardMuhtemel ilk beş220.15.04.52.00.05.0
A. Mitchell222.98.02.53.00.08.0
Alex CarusoGuard222.28.05.03.01.58.0
J. McCain220.112.01.01.53.012.0
Jaylin WilliamsForward216.04.05.52.01.04.0
A. Mara212.24.52.50.50.04.5
Kenrich WilliamsForward26.33.01.50.51.03.0
B. Barnhizer21.30.00.00.50.00.0
B. Stirtz21.30.00.00.00.0–

Verilerimizdeki maç istatistiklerinden sezon ortalamaları (bu organizasyonda ev sahibinin 2, deplasman takımının 2 maçı). Son sütun son 2 maçtaki maç başına sayıdır; muhtemel ilk beşler bu maçlarda ilk beşte başlayanlardan çıkarılır.