Basketora

Atlanta Hawks - Dallas Mavericks maçındaki oyuncu istatistikleri

İki kadronun mevcut maç istatistiklerinden sezon ortalamaları ve son maçlardaki sayıları. Bu maçın istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır.

Maç istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır. O zamana kadar iki kadronun maça taşıdığı rakamlar bunlar.

Sezon ortalamaları

Ev sahibi

Atlanta Hawks

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS2 SAY
Dyson DanielsGuardMuhtemel ilk beş229.115.56.53.50.015.5
Nickeil Alexander-WalkerGuardMuhtemel ilk beş228.522.53.54.03.522.5
Jalen JohnsonForwardMuhtemel ilk beş228.219.510.57.00.019.5
Onyeka OkongwuForwardMuhtemel ilk beş225.59.04.54.01.09.0
C.J. McCollumGuardMuhtemel ilk beş223.216.01.52.53.016.0
Aaron WigginsGuard226.617.52.00.53.017.5
Luguentz DortGuard223.58.54.51.01.58.5
K. Flemings220.02.55.05.50.52.5
Jock LandaleCenter218.49.04.03.50.59.0
Corey KispertForward19.711.01.01.03.0–
A. Newell18.13.01.00.01.0–
Dorian Finney-SmithForward18.13.02.01.01.0–
Z. Ejiofor18.13.02.00.01.0–
Deplasman

Dallas Mavericks

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS2 SAY
Max ChristieGuardMuhtemel ilk beş233.210.53.53.01.510.5
P.J. WashingtonForwardMuhtemel ilk beş231.915.08.51.02.015.0
C. FlaggMuhtemel ilk beş225.023.05.04.01.523.0
Kyrie IrvingGuardMuhtemel ilk beş224.319.52.52.53.019.5
Daniel GaffordForwardMuhtemel ilk beş218.13.03.03.00.03.0
Naji MarshallForward231.015.53.06.01.015.5
Zaccharie RisacherForward229.47.56.01.50.57.5
Marcus SasserGuard225.311.51.52.03.011.5
M. Johnson215.37.04.50.50.07.0
Sergio De LarreaGuard23.90.01.00.50.00.0
M. Cisse21.73.00.50.00.03.0
T. Lawal10.90.00.00.00.0–
W. Clayton10.90.01.00.00.0–

Verilerimizdeki maç istatistiklerinden sezon ortalamaları (bu organizasyonda ev sahibinin 2, deplasman takımının 2 maçı). Son sütun son 2 maçtaki maç başına sayıdır; muhtemel ilk beşler bu maçlarda ilk beşte başlayanlardan çıkarılır.