Basketora

Landau Lions - Bakken Bears maçındaki oyuncu istatistikleri

İki kadronun mevcut maç istatistiklerinden sezon ortalamaları ve son maçlardaki sayıları. Bu maçın istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır.

Maç istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır. O zamana kadar iki kadronun maça taşıdığı rakamlar bunlar.

Sezon ortalamaları

Ev sahibi

Landau Lions

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS4 SAY
James FrazierMuhtemel ilk beş434.015.36.54.31.315.3
D. JacksonMuhtemel ilk beş433.116.32.31.81.016.3
Gediminas OrelikMuhtemel ilk beş431.512.55.81.82.312.5
A. SakenisMuhtemel ilk beş329.715.39.30.30.015.3
E. Polite JuniorMuhtemel ilk beş328.311.04.30.70.011.0
E. Polite137.116.012.01.00.0–
J. Perkins424.011.02.84.01.011.0
K. Walton420.16.50.81.31.86.5
I. Abdullayev46.90.50.30.00.00.5
E. Donat25.10.02.50.00.0–
N. Mammadli22.70.00.00.00.00.0
Deplasman

Bakken Bears

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS4 SAY
Sylvester BergMuhtemel ilk beş426.910.06.82.80.810.0
M. MollgaardMuhtemel ilk beş421.26.51.32.00.56.5
S. RombleyMuhtemel ilk beş418.29.06.80.00.09.0
Q. MinceyMuhtemel ilk beş423.111.34.30.81.811.3
M. CoreyMuhtemel ilk beş426.714.03.04.00.514.0
Ian DuBose422.36.52.83.51.06.5
D. Binet421.315.310.01.50.015.3
O. Jorgensen418.43.00.30.31.03.0
A. Katholm415.14.30.50.01.04.3
J. Rancy48.90.32.30.30.00.3
F. Ates34.60.70.70.30.00.7
M. Ziegler11.50.00.00.00.0–
C. Moller11.40.00.00.00.0–

Verilerimizdeki maç istatistiklerinden sezon ortalamaları (bu organizasyonda ev sahibinin 3, deplasman takımının 3 maçı). Son sütun son 4 maçtaki maç başına sayıdır; muhtemel ilk beşler bu maçlarda ilk beşte başlayanlardan çıkarılır.