Basketora

Partizan Mozzart Bet - Bayern maç tahmini

Son karşılaşma

Bayern84–86Partizan Mozzart Bet

Takımların karşılaştırması

Partizan Mozzart BetMaç öncesiBayern
  • 3–3Sezon derecesi2–4
  • 1–1İç saha / deplasmanEv sahibi iç sahada, konuk takım deplasmanda2–2
  • 3–3Son 10 maç2–4
  • M3Mevcut seriM1
  • 77.7Maç başına Sayı86.8
  • 78.5Maç başına yenen Sayı92.0
  • −0.8Ortalama fark−5.2
  • 6 günMaç öncesi dinlenme6 gün
  • 0Son 7 günde maç0
  • 33.0Maç başına Ribaund28.7
  • 17.7Maç başına Asist21.0
  • 4.3Maç başına İsabetli üçlük9.7
  • 27.0Maç başına yedeklerden sayı58.0

Takım rakamları son 3 maçın istatistiklerinden, maç başına; dereceler ve sayılar bu sezon bu organizasyondan.

Çeyrek çeyrek

TakımQ1Q2Q3Q4
Partizan Mozzart Bet−0.818.5–19.3−1.019.0–20.0−5.816.7–22.5+6.823.5–16.7
Bayern−5.920.3–26.2+0.522.0–21.5+2.621.8–19.2−2.522.7–25.2

Her takımın bu organizasyondaki son 10 maçında çeyrek başına ortalama fark; altında atılan–yenen sayı.

Maçın düellosu

En skorer oyuncular · son 3 maçın ortalaması

  • 11.0Sayı14.7
  • 2.3Ribaund0.3
  • 5.3Asist3.3
  • 0.3İsabetli üçlük2.3
  • 27.3Dakika20.2

Takım liderleri

Partizan Mozzart BetBu sezonBayern

Mevcut maç istatistiklerinden bu organizasyonda bu sezonun maç başı ortalamaları (takım başına 3); yalnızca güncel kadrolar.

Kilit düellolar

İlk beş
SAY
11.0·11.3
RIB
2.3·1.3
AST
5.3·3.7
İlk beş
SAY
10.0·9.5
RIB
3.0·1.5
AST
2.3·2.5
İlk beş
SAY
9.0·9.0
RIB
3.0·4.3
AST
0.0·2.0
İlk beş
SAY
5.3·8.0
RIB
4.3·5.3
AST
1.0·2.0
İlk beş
SAY
3.0·7.0
RIB
4.0·4.7
AST
3.3·1.3

Oyuncu tahminleriPro

Muhtemel kadrolar

Ev sahibi
Partizan Mozzart Bet

Muhtemel ilk beş

  1. Carlik Jones
    Son 3 maçın 3 tanesinde ilk beşte
    SAY/M
    11.0
  2. Thompson E.
    Son 3 maçın 3 tanesinde ilk beşte
    SAY/M
    10.0
  3. Nikola Tanaskovic
    Son 3 maçın 2 tanesinde ilk beşte
    SAY/M
    5.3
  4. Kevarrius Hayes
    Son 3 maçın 2 tanesinde ilk beşte
    SAY/M
    9.0
  5. Alessandro Pajola
    Son 3 maçın 2 tanesinde ilk beşte
    SAY/M
    3.0
Deplasman
Bayern

Muhtemel ilk beş

  1. Andreas Obst
    Son 3 maçın 3 tanesinde ilk beşte
    SAY/M
    11.3
  2. Austin Wiley
    Son 3 maçın 3 tanesinde ilk beşte
    SAY/M
    7.0
  3. MarJon Beauchamp
    Son 3 maçın 2 tanesinde ilk beşte
    SAY/M
    9.0
  4. Kamar Baldwin
    Son 3 maçın 2 tanesinde ilk beşte
    SAY/M
    9.5
  5. Johannes Thiemann
    Son 3 maçın 2 tanesinde ilk beşte
    SAY/M
    8.0
Son maçta forma giymedi
Tam kadrolar ve yedekler

Son form

Partizan Mozzart Bet

2–3

3–3, : 12. sıra

  • @ Fenerbahce65–74
  • vs Panathinaikos55–72
  • @ Real Madrid76–86
  • @ Bayern86–84
  • @ Paris92–79

Bayern

1–4

2–4, : 15. sıra

  • @ Besiktas87–95
  • @ Anadolu Efes101–93
  • vs Virtus Bologna87–94
  • vs Partizan Mozzart Bet84–86
  • @ Fenerbahce76–100

Aralarındaki maçlar

  • Bayern 84–86 Partizan Mozzart Bet