Miami Heat – Oklahoma City Thunder: typy
Typ pojawi się wkrótce
Porównanie drużyn
- 0–1Bilans w sezonie1–0
- 0–1Bilans u siebie / na wyjeździeGospodarze u siebie, goście na wyjeździe1–0
- 0–1Ostatnie 10 meczów1–0
- P1Aktualna seriaZ1
- 106.0Punkty na mecz116.0
- 131.0Punkty straconych na mecz104.0
- −25.0Średnia różnica+12.0
- 3 dniOdpoczynek przed tym meczem1 dzień
- 0Mecze w ostatnich 7 dniach0
- 34.0Zbiórki na mecz47.0
- 25.0Asysty na mecz24.0
- 8.0Celne rzuty za 3 punkty na mecz14.0
- 24.0Ławka: punkty na mecz48.0
Statystyki drużyn na mecz na podstawie ostatnich statystyk meczowych (liczba meczów: 1); bilanse i punkty z tego sezonu w tych rozgrywkach.
Część po części
| Drużyna | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Miami Heat | −2.032.0–34.0 | −8.027.0–35.0 | −8.022.0–30.0 | −7.025.0–32.0 |
| Oklahoma City Thunder | +6.034.0–28.0 | +15.031.0–16.0 | −8.028.0–36.0 | −1.023.0–24.0 |
Średnia różnica w każdej części gry z ostatnich 10 meczów każdej drużyny w tych rozgrywkach; pod spodem punkty zdobyte–stracone.
Kluczowy pojedynek
Najlepsi strzelcy · średnie z ostatnich meczów (liczba meczów: 1)
- 35.0Punkty32.0
- 6.0Zbiórki6.0
- 1.0Asysty4.0
- 0.0Celne rzuty za 3 punkty3.0
- 29.8Minuty36.1
Liderzy drużyn
- Punkty · PKT/M
- Zbiórki · ZB/M
- Asysty · AS/M
- Celne rzuty za 3 punkty · 3PKT/M
Średnie na mecz w tym sezonie w tych rozgrywkach na podstawie dotychczasowych statystyk meczowych (meczów na drużynę: 1); tylko aktualne składy.
Kluczowe pojedynki
Prognozy dla zawodnikówPro
Przewidywane składy
Przewidywany skład wyjściowy
- Davion MitchellGuard · W składzie wyjściowym: 1 z ostatnich 1
- PKT/M
- 11.0
- ZB/M
- 0.0
- AS/M
- 10.0
- Bam AdebayoCenter · W składzie wyjściowym: 1 z ostatnich 1
- PKT/M
- 15.0
- ZB/M
- 7.0
- AS/M
- 4.0
- Giannis AntetokounmpoForward · W składzie wyjściowym: 1 z ostatnich 1
- PKT/M
- 35.0
- ZB/M
- 6.0
- AS/M
- 1.0
- Andrew WigginsForward · W składzie wyjściowym: 1 z ostatnich 1
- PKT/M
- 11.0
- ZB/M
- 2.0
- AS/M
- 1.0
- Klay ThompsonGuard · W składzie wyjściowym: 1 z ostatnich 1
- PKT/M
- 10.0
- ZB/M
- 1.0
- AS/M
- 0.0
Przewidywany skład wyjściowy
- Shai Gilgeous-AlexanderGuard · W składzie wyjściowym: 1 z ostatnich 1
- PKT/M
- 32.0
- ZB/M
- 6.0
- AS/M
- 4.0
- Chet HolmgrenCenter · W składzie wyjściowym: 1 z ostatnich 1
- PKT/M
- 14.0
- ZB/M
- 7.0
- AS/M
- 2.0
- Jalen WilliamsGuard · W składzie wyjściowym: 1 z ostatnich 1
- PKT/M
- 12.0
- ZB/M
- 7.0
- AS/M
- 2.0
- Cason WallaceGuard · W składzie wyjściowym: 1 z ostatnich 1
- PKT/M
- 6.0
- ZB/M
- 3.0
- AS/M
- 2.0
- Isaiah HartensteinForward · W składzie wyjściowym: 1 z ostatnich 1
- PKT/M
- 4.0
- ZB/M
- 3.0
- AS/M
- 3.0
Autorzy zdjęć (10)
Shai Gilgeous-Alexander: Frenchieinportland, CC BY-SA 4.0; Jalen Williams: Daiei Onoguchi, CC BY 4.0; A. Mitchell: Daiei Onoguchi, CC BY 4.0; J. McCain: Brady Saylor, CC BY-SA 4.0; R. Conwell: Governor Eric Holcomb, Public domain; Chet Holmgren: Steve Cheng, Bruin Report Online, CC BY 2.0; Cason Wallace: Brady Saylor, CC BY-SA 4.0; Isaiah Hartenstein: Granada, CC BY-SA 4.0; Alex Caruso: Dennis Adair, CC BY 2.0; A. Mara: TonyTheTiger, CC0 · Wikimedia Commons
Ostatnia forma
Miami Heat
2–33–2, 7. miejsce (Eastern Conference)
- vs Minnesota Timberwolves106–131
- @ Orlando Magic115–136
- vs Brooklyn Nets144–128
- vs Minnesota Timberwolves124–125
- vs New Orleans Pelicans128–118
Oklahoma City Thunder
2–31–4, 14. miejsce (Western Conference)
- @ San Antonio Spurs116–104
- @ Houston Rockets89–116
- vs Indiana Pacers114–112
- @ Atlanta Hawks110–113
- vs Milwaukee Bucks126–128
Bezpośrednie mecze
Brak ostatnich bezpośrednich meczów w naszych danych.
Kolejne zaplanowane mecze
Inne mecze tego dnia
- NBLBrisbane BulletsSydneyTyp pojawi się wkrótce
- Basketbol Süper LigiCayirovaEsenler EroksporTyp pojawi się wkrótce
- Liga ACBObradoiro CABBasquet GironaTyp pojawi się wkrótce
- Liga ACBBilbaoBaskoniaTyp pojawi się wkrótce
- Greek Basket LeagueMykonosVikosTyp pojawi się wkrótce
- Liga ACBLeyma CorunaForca LleidaTyp pojawi się wkrótce
- Polska Liga KoszykówkiZielona GoraDziki WarszawaTyp pojawi się wkrótce
- Basketbol Süper LigiTrabzonsporAnadolu EfesTyp pojawi się wkrótce
- Greek Basket LeagueAS KarditsasOlympiacosTyp pojawi się wkrótce
- Polska Liga KoszykówkiLublinTorunTyp pojawi się wkrótce
- NBBCearenseFlamengoTyp pojawi się wkrótce
- NBBSao JoseCorinthians PaulistaTyp pojawi się wkrótce




