Basketora

Chalon/Saone - Boulazac: statystyki zawodników

Średnie sezonu i ostatnie zdobycze punktowe obu składów z dostępnych statystyk meczowych. Statystyki tego meczu pojawią się tu po końcowej syrenie.

Statystyki meczu pojawią się tu po końcowej syrenie. Do tego czasu to liczby, z jakimi oba składy przystępują do meczu.

Średnie sezonu

Gospodarze

Chalon/Saone

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO5 PKT
J. HillPrzewidywana piątka526.116.03.62.23.216.0
Matheo LerayPrzewidywana piątka522.110.45.27.41.010.4
Aher UguakPrzewidywana piątka521.14.42.21.60.44.4
N. Kouakou-HeuguePrzewidywana piątka519.46.43.81.40.06.4
C. PonsarPrzewidywana piątka521.410.84.21.40.610.8
Grant Golden519.911.06.03.00.011.0
D. Dunn518.47.22.62.21.07.2
Jacob Grandison517.77.02.01.21.47.0
J. Horne516.37.02.80.61.27.0
Clarence Nadolny514.47.42.02.60.47.4
R. Zizi42.20.00.00.00.00.0
A. Darsonville11.60.00.00.00.0–
Goście

Boulazac

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO5 PKT
E. MiyemPrzewidywana piątka321.410.06.30.30.010.0
Thomas VillePrzewidywana piątka318.94.72.33.01.34.7
Antoine EitoPrzewidywana piątka324.16.02.34.31.06.0
J. UdujePrzewidywana piątka321.713.02.71.01.313.0
O. Anochili-KillenPrzewidywana piątka318.24.72.30.31.04.7
A. Estrada322.411.75.72.71.311.7
C. Eliezer-Vanerot321.35.31.72.30.75.3
Patrick Beverley120.918.03.03.04.0–
Jay Shumate320.18.32.31.31.78.3
Godwin Omenaka210.73.53.00.00.0–
Y. Pierrot18.30.00.00.00.0–

Średnie sezonu ze statystyk w naszych danych (w tych rozgrywkach: 2 meczów gospodarzy i 3 gości). Ostatnia kolumna to punkty na mecz w ostatnich 5 spotkaniach; przewidywana piątka wynika z tego, kto w nich zaczynał.