Virtus Bologna – Paris: typy
Typ pojawi się wkrótce
Ostatni mecz
Porównanie drużyn
- 4–3Bilans w sezonie1–5
- 2–0Bilans u siebie / na wyjeździeGospodarze u siebie, goście na wyjeździe0–2
- 4–3Ostatnie 10 meczów1–5
- P1Aktualna seriaP3
- 86.6Punkty na mecz84.0
- 86.9Punkty straconych na mecz90.8
- −0.3Średnia różnica−6.8
- 3 dniOdpoczynek przed tym meczem4 dni
- 0Mecze w ostatnich 7 dniach0
- 35.3Zbiórki na mecz38.3
- 17.7Asysty na mecz23.0
- 10.5Celne rzuty za 3 punkty na mecz12.5
- 44.5Ławka: punkty na mecz35.3
Statystyki drużyn na mecz na podstawie ostatnich statystyk meczowych (liczba meczów: 4); bilanse i punkty z tego sezonu w tych rozgrywkach.
Część po części
| Drużyna | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Virtus Bologna | +2.125.7–23.6 | +2.620.0–17.4 | −1.720.9–22.6 | −3.320.0–23.3 |
| Paris | −2.719.5–22.2 | −2.818.7–21.5 | −0.523.2–23.7 | −0.822.7–23.5 |
Średnia różnica w każdej części gry z ostatnich 10 meczów każdej drużyny w tych rozgrywkach; pod spodem punkty zdobyte–stracone.
Kluczowy pojedynek
Najlepsi strzelcy · średnie z ostatnich meczów (liczba meczów: 4)
- 13.6Punkty22.5
- 2.4Zbiórki1.8
- 1.0Asysty5.0
- 2.4Celne rzuty za 3 punkty5.0
- 20.8Minuty26.8
Liderzy drużyn
- Punkty · PKT/M
- Zbiórki · ZB/M
- Asysty · AS/M
- Celne rzuty za 3 punkty · 3PKT/M
Średnie na mecz w tym sezonie w tych rozgrywkach na podstawie dotychczasowych statystyk meczowych (meczów na drużynę: 2); tylko aktualne składy.
Kluczowe pojedynki
Prognozy dla zawodnikówPro
Przewidywane składy
Przewidywany skład wyjściowy
- Derrick Alston Jr.W składzie wyjściowym: 5 z ostatnich 5
- PKT/M
- 13.6
- ZB/M
- 2.4
- AS/M
- 1.0
- D. MouhametW składzie wyjściowym: 5 z ostatnich 5
- PKT/M
- 7.4
- ZB/M
- 5.0
- AS/M
- 0.6
- Wendell MooreW składzie wyjściowym: 4 z ostatnich 5
- PKT/M
- 10.3
- ZB/M
- 3.0
- AS/M
- 1.3
- Marcus CarrW składzie wyjściowym: 4 z ostatnich 5
- PKT/M
- 13.5
- ZB/M
- 2.0
- AS/M
- 4.0
- Kessler EdwardsW składzie wyjściowym: 3 z ostatnich 5
- PKT/M
- 4.3
- ZB/M
- 5.8
- AS/M
- 0.5
Przewidywany skład wyjściowy
- T. EtienneW składzie wyjściowym: 3 z ostatnich 4
- PKT/M
- 22.5
- ZB/M
- 1.8
- AS/M
- 5.0
- Sebastian HerreraW składzie wyjściowym: 3 z ostatnich 4
- PKT/M
- 12.0
- ZB/M
- 1.3
- AS/M
- 0.7
- D. HommesW składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 4
- PKT/M
- 7.3
- ZB/M
- 2.3
- AS/M
- 2.7
- Mouhamed FayeW składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 4
- PKT/M
- 7.3
- ZB/M
- 6.8
- AS/M
- 1.5
- Terry TarpeyW składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 4
- PKT/M
- 4.5
- ZB/M
- 4.5
- AS/M
- 1.8
- TJ Warren17.5 PKT · 21.2 MIN
- Alize Johnson4.0 PKT · 16.3 MIN
Autorzy zdjęć (15)
Derrick Alston Jr.: User:Zafer, CC BY-SA 4.0; Marcus Carr: User:Zafer, CC BY-SA 4.0; Mouhamed Faye: Zafer, CC BY 4.0; Kessler Edwards: User:Zafer, CC BY-SA 4.0; Trent Frazier: User:Zafer, CC BY-SA 4.0; Bobi Klintman: User:Zafer, CC BY-SA 4.0; Daniel Hackett: User:Zafer, CC BY-SA 4.0; Tommaso Baldasso: User:Zafer, CC BY-SA 4.0; Sebastian Herrera: Zafer, CC BY 4.0; Jared Rhoden: MGoBlog, CC BY-SA 2.0; Joel Ayayi: Zafer, CC BY 4.0; Leopold Cavaliere: Zafer, CC BY 4.0; Allan Dokossi: Zafer, CC BY 4.0; TJ Warren: Jerome Carpenter from Chapel Hill, USA, CC BY 2.0; Alize Johnson: Sakuragijr, CC0 · Wikimedia Commons
Ostatnia forma
Virtus Bologna
4–14–3, 8. miejsce ()
- @ Hapoel Tel Aviv81–90
- vs Baskonia86–78
- @ Paris96–94
- @ Bayern94–87
- vs Olympiacos96–94
Paris
1–41–5, 18. miejsce ()
- @ Crvena Zvezda Meridianbet81–90
- vs Virtus Bologna94–96
- vs Lyon-Villeurbanne96–98
- vs Zalgiris Kaunas82–78
- vs Partizan Mozzart Bet79–92
Bezpośrednie mecze
- Paris 94–96 Virtus Bologna




