Sacramento Kings – Philadelphia 76ers: typy
GospodarzeSacramento Kings0–5, 15. miejsce (Western Conference)GościePhiladelphia 76ers1–3, 13. miejsce (Eastern Conference)
Początek meczu
Typ pojawi się wkrótce
Porównanie drużyn
Sacramento KingsPrzed meczemPhiladelphia 76ers
- 0–2Bilans w sezonie2–0
- 0–1Bilans u siebie / na wyjeździeGospodarze u siebie, goście na wyjeździe1–0
- 0–2Ostatnie 10 meczów2–0
- P2Aktualna seriaZ2
- 108.0Punkty na mecz110.0
- 124.5Punkty straconych na mecz103.0
- −16.5Średnia różnica+7.0
- 1 dzieńOdpoczynek przed tym meczem1 dzień
- 0Mecze w ostatnich 7 dniach0
- 42.0Zbiórki na mecz44.5
- 21.5Asysty na mecz26.0
- 8.0Celne rzuty za 3 punkty na mecz9.0
- 28.0Ławka: punkty na mecz16.0
Statystyki drużyn na mecz na podstawie ostatnich statystyk meczowych (liczba meczów: 2); bilanse i punkty z tego sezonu w tych rozgrywkach.
Część po części
| Drużyna | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Sacramento Kings | −3.031.0–34.0 | +2.028.0–26.0 | −17.021.0–38.0 | +1.528.0–26.5 |
| Philadelphia 76ers | −9.520.5–30.0 | −4.529.0–33.5 | +13.533.0–19.5 | +7.527.5–20.0 |
Średnia różnica w każdej części gry z ostatnich 10 meczów każdej drużyny w tych rozgrywkach; pod spodem punkty zdobyte–stracone.
Kluczowy pojedynek
Najlepsi strzelcy · średnie z ostatnich meczów (liczba meczów: 2)
- 25.0Punkty30.0
- 4.5Zbiórki3.5
- 2.5Asysty5.5
- 3.0Celne rzuty za 3 punkty2.0
- 36.7Minuty40.6
Liderzy drużyn
Sacramento KingsTen sezonPhiladelphia 76ers
- Punkty · PKT/M
- Zbiórki · ZB/M
- Asysty · AS/M
- Celne rzuty za 3 punkty · 3PKT/M
Średnie na mecz w tym sezonie w tych rozgrywkach na podstawie dotychczasowych statystyk meczowych (meczów na drużynę: 2); tylko aktualne składy.
Kluczowe pojedynki
Prognozy dla zawodnikówPro
Przewidywane składy
Gospodarze
Sacramento Kings
Przewidywany skład wyjściowy
- Zach LaVineGuard · W składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 2
- PKT/M
- 25.0
- ZB/M
- 4.5
- AS/M
- 2.5
- Domantas SabonisForward · W składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 2
- PKT/M
- 20.5
- ZB/M
- 18.5
- AS/M
- 9.0
- J. D. AcuffW składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 2
- PKT/M
- 22.5
- ZB/M
- 2.5
- AS/M
- 3.5
- Keegan MurrayForward · W składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 2
- PKT/M
- 7.0
- ZB/M
- 3.0
- AS/M
- 0.5
- De'Andre HunterForward · W składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 2
- PKT/M
- 5.0
- ZB/M
- 5.0
- AS/M
- 1.0
Goście
Philadelphia 76ers
Przewidywany skład wyjściowy
- Tyrese MaxeyGuard · W składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 2
- PKT/M
- 30.0
- ZB/M
- 3.5
- AS/M
- 5.5
- Jaylen BrownGuard · W składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 2
- PKT/M
- 20.0
- ZB/M
- 8.0
- AS/M
- 5.0
- J. V. EdgecombeW składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 2
- PKT/M
- 10.0
- ZB/M
- 5.5
- AS/M
- 3.5
- Joel EmbiidCenter · W składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 2
- PKT/M
- 18.5
- ZB/M
- 9.0
- AS/M
- 3.5
- LeBron JamesForward · W składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 2
- PKT/M
- 15.5
- ZB/M
- 9.5
- AS/M
- 6.0
Autorzy zdjęć (13)
- Zach LaVine · Erik Drost, CC BY 2.0
- Tyrese Maxey · Gamecock Central, CC BY 2.0
- Domantas Sabonis · Keith Allison from Hanover, MD, USA, CC BY-SA 2.0
- LeBron James · Erik Drost, CC BY 2.0
- Keegan Murray · Alexander Jonesi, CC BY-SA 2.0
- De'Andre Hunter · All-Pro Reels from District of Columbia, USA, CC BY-SA 2.0
- Precious Achiuwa · All-Pro Reels, CC BY-SA 2.0
- Jaylen Brown · Keith Allison from Hanover, MD, USA, CC BY-SA 2.0
- Joel Embiid · All-Pro Reels, CC BY-SA 2.0
- Kentavious Caldwell-Pope · File:Kentavious Caldwell-Pope Bradley Beal.jpg : Keith Allison derivative work: Chrishmt0423, CC BY-SA 3.0
- Anfernee Simons · Frenchieinportland, CC BY-SA 4.0
- Adem Bona · Zafer, CC BY 4.0
- Jabari Walker · Sintegrity, CC BY-SA 4.0
Ostatnia forma
Sacramento Kings
0–50–5, 15. miejsce (Western Conference)
PPPPP
- vs Portland Trail Blazers120–128
- @ Los Angeles Clippers96–121
- @ San Antonio Spurs97–126
- vs Portland Trail Blazers98–110
- @ Golden State Warriors106–111
Philadelphia 76ers
2–31–3, 13. miejsce (Eastern Conference)
ZZPPP
- vs Cleveland Cavaliers114–106
- @ New York Knicks106–100
- vs Boston Celtics120–125
- @ Boston Celtics106–144
- @ Brooklyn Nets108–114
Bezpośrednie mecze
Brak ostatnich bezpośrednich meczów w naszych danych.
Kolejne zaplanowane mecze
Inne mecze tego dnia
- NBLSydneyMelbourne UnitedTyp pojawi się wkrótce
- OdwołanyEuroCupMonacoBC RomaTyp pojawi się wkrótce
- EuroCupTurk TelekomLondon LionsTyp pojawi się wkrótce
- Polska Liga KoszykówkiLegiaTrefl SopotTyp pojawi się wkrótce
- EuroLeagueFenerbahcePanathinaikosTyp pojawi się wkrótce
- EuroLeagueHapoel Tel AvivMaccabi Tel AvivTyp pojawi się wkrótce
- EuroCupBuducnostTrentoTyp pojawi się wkrótce
- EuroLeagueBaskoniaValenciaTyp pojawi się wkrótce
- NBBPinheirosFrancaTyp pojawi się wkrótce
- NBBMinasBotafogoTyp pojawi się wkrótce
- NBBCruzeiroFlamengoTyp pojawi się wkrótce



