Basketora

Partizan Mozzart Bet – Paris: typy

GospodarzePartizan Mozzart Bet4–3, 11. miejsce ()GościeParis1–5, 18. miejsce ()
Początek meczu

Typ pojawi się wkrótce

Ostatni mecz

Paris79–92Partizan Mozzart Bet

Porównanie drużyn

Partizan Mozzart BetPrzed meczemParis
  • 4–3Bilans w sezonie1–6
  • 2–1Bilans u siebie / na wyjeździeGospodarze u siebie, goście na wyjeździe0–2
  • 4–3Ostatnie 10 meczów1–6
  • Z1Aktualna seriaP4
  • 78.7Punkty na mecz85.3
  • 79.0Punkty straconych na mecz92.7
  • −0.3Średnia różnica−7.4
  • 4 dniOdpoczynek przed tym meczem2 dni
  • 0Mecze w ostatnich 7 dniach0
  • 33.0Zbiórki na mecz36.2
  • 16.3Asysty na mecz22.6
  • 5.0Celne rzuty za 3 punkty na mecz12.0
  • 30.8Ławka: punkty na mecz40.4

Statystyki drużyn na mecz na podstawie ostatnich statystyk meczowych (liczba meczów: 4); bilanse i punkty z tego sezonu w tych rozgrywkach.

Część po części

DrużynaQ1Q2Q3Q4
Partizan Mozzart Bet+0.720.3–19.6−0.319.3–19.6−4.916.1–21.0+3.721.6–17.9
Paris−3.220.4–23.6−2.020.0–22.0−1.922.1–24.0−0.422.7–23.1

Średnia różnica w każdej części gry z ostatnich 10 meczów każdej drużyny w tych rozgrywkach; pod spodem punkty zdobyte–stracone.

Kluczowy pojedynek

Najlepsi strzelcy · średnie z ostatnich meczów (liczba meczów: 4)

  • 14.8Punkty19.8
  • 2.8Zbiórki1.4
  • 5.3Asysty4.2
  • 0.8Celne rzuty za 3 punkty4.4
  • 29.6Minuty24.1

Liderzy drużyn

Partizan Mozzart BetTen sezonParis

Średnie na mecz w tym sezonie w tych rozgrywkach na podstawie dotychczasowych statystyk meczowych (meczów na drużynę: 3); tylko aktualne składy.

Kluczowe pojedynki

Podstawowi zawodnicy
PKT
14.8·19.8
ZB
2.8·1.4
AS
5.3·4.2
Podstawowi zawodnicy
PKT
9.0·6.8
ZB
3.5·2.3
AS
1.8·2.5
Pojedynek między pozycjami
PKT
5.0·11.8
ZB
4.3·2.0
AS
0.8·1.3
Pojedynek między pozycjami
PKT
4.0·7.2
ZB
3.3·6.4
AS
2.8·1.4
Pojedynek między pozycjami
PKT
1.0·3.6
ZB
1.8·3.6
AS
0.3·1.8

Prognozy dla zawodnikówPro

Przewidywane składy

Gospodarze
Partizan Mozzart Bet

Przewidywany skład wyjściowy

  1. Carlik Jones
    W składzie wyjściowym: 4 z ostatnich 4
    PKT/M
    14.8
  2. E. Thompson
    W składzie wyjściowym: 4 z ostatnich 4
    PKT/M
    9.0
  3. Nikola Tanaskovic
    W składzie wyjściowym: 3 z ostatnich 4
    PKT/M
    5.0
  4. Alessandro Pajola
    W składzie wyjściowym: 3 z ostatnich 4
    PKT/M
    4.0
  5. Joffrey Lauvergne
    W składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 4
    PKT/M
    1.0
Opuścili ostatni mecz
Goście
Paris

Przewidywany skład wyjściowy

  1. T. Etienne
    W składzie wyjściowym: 4 z ostatnich 5
    PKT/M
    19.8
  2. Sebastian Herrera
    Forward · W składzie wyjściowym: 4 z ostatnich 5
    PKT/M
    11.8
  3. D. Hommes
    W składzie wyjściowym: 3 z ostatnich 5
    PKT/M
    6.8
  4. Mouhamed Faye
    Center · W składzie wyjściowym: 3 z ostatnich 5
    PKT/M
    7.2
  5. Terry Tarpey
    Guard · W składzie wyjściowym: 3 z ostatnich 5
    PKT/M
    3.6
Opuścili ostatni mecz
Autorzy zdjęć (18)

Carlik Jones: SneakinDeacon, CC BY-SA 2.0; Lamar Stevens: Alexander Jonesi, CC BY-SA 2.0; TJ Warren: Jerome Carpenter from Chapel Hill, USA, CC BY 2.0; Allan Dokossi: Zafer, CC BY 4.0; Nikola Tanaskovic: Hatorcat, CC BY-SA 4.0; Alessandro Pajola: Zafer, CC BY 4.0; Joffrey Lauvergne: Sakhalinio, CC BY-SA 4.0; Kevarrius Hayes: Dennis Adair, CC BY-SA 2.0; Luca Vildoza: Sandro Halank , Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0; Arijan Lakic: Vux33, CC BY-SA 4.0; Tonye Jekiri: Zafer, CC BY-SA 4.0; Sebastian Herrera: Zafer, CC BY 4.0; Mouhamed Faye: Zafer, CC BY 4.0; Jared Rhoden: MGoBlog, CC BY-SA 2.0; Joel Ayayi: Zafer, CC BY 4.0; Alize Johnson: Sakuragijr, CC0; Leopold Cavaliere: Zafer, CC BY 4.0; Jeremy Morgan: Zafer, CC BY 4.0 · Wikimedia Commons

Ostatnia forma

Partizan Mozzart Bet

2–3

4–3, 11. miejsce ()

Paris

1–4

1–5, 18. miejsce ()

Bezpośrednie mecze

  • Paris 79–92 Partizan Mozzart Bet

Inne mecze tego dnia