Dubai – Partizan Mozzart Bet: typy
Typ pojawi się wkrótce
Porównanie drużyn
- 5–2Bilans w sezonie4–3
- 2–1Bilans u siebie / na wyjeździeGospodarze u siebie, goście na wyjeździe2–2
- 5–2Ostatnie 10 meczów4–3
- Z3Aktualna seriaZ1
- 85.3Punkty na mecz78.7
- 83.4Punkty straconych na mecz79.0
- +1.9Średnia różnica−0.3
- 5 dniOdpoczynek przed tym meczem4 dni
- 0Mecze w ostatnich 7 dniach0
- 28.8Zbiórki na mecz33.0
- 18.5Asysty na mecz16.3
- 9.5Celne rzuty za 3 punkty na mecz5.0
- 42.3Ławka: punkty na mecz30.8
Statystyki drużyn na mecz na podstawie ostatnich statystyk meczowych (liczba meczów: 4); bilanse i punkty z tego sezonu w tych rozgrywkach.
Część po części
| Drużyna | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Dubai | +2.623.0–20.4 | +2.423.1–20.7 | +0.521.1–20.6 | −3.718.0–21.7 |
| Partizan Mozzart Bet | +0.720.3–19.6 | −0.319.3–19.6 | −4.916.1–21.0 | +3.721.6–17.9 |
Średnia różnica w każdej części gry z ostatnich 10 meczów każdej drużyny w tych rozgrywkach; pod spodem punkty zdobyte–stracone.
Kluczowy pojedynek
Najlepsi strzelcy · średnie z ostatnich meczów (liczba meczów: 4)
- 16.5Punkty14.8
- 6.0Zbiórki2.8
- 1.0Asysty5.3
- 0.8Celne rzuty za 3 punkty0.8
- 22.5Minuty29.6
Liderzy drużyn
- Punkty · PKT/M
- Zbiórki · ZB/M
- Asysty · AS/M
- Celne rzuty za 3 punkty · 3PKT/M
Średnie na mecz w tym sezonie w tych rozgrywkach na podstawie dotychczasowych statystyk meczowych (meczów na drużynę: 4); tylko aktualne składy.
Kluczowe pojedynki
Prognozy dla zawodnikówPro
Przewidywane składy
Przewidywany skład wyjściowy
- Dwayne BaconW składzie wyjściowym: 4 z ostatnich 4
- PKT/M
- 14.8
- ZB/M
- 2.3
- AS/M
- 4.0
- McKinley WrightW składzie wyjściowym: 4 z ostatnich 4
- PKT/M
- 7.0
- ZB/M
- 2.5
- AS/M
- 3.8
- Mfiondu KabengeleW składzie wyjściowym: 4 z ostatnich 4
- PKT/M
- 16.5
- ZB/M
- 6.0
- AS/M
- 1.0
- D. MintzW składzie wyjściowym: 3 z ostatnich 4
- PKT/M
- 2.0
- ZB/M
- 2.0
- AS/M
- 0.8
- Filip PetrusevW składzie wyjściowym: 1 z ostatnich 4
- PKT/M
- 10.7
- ZB/M
- 2.3
- AS/M
- 0.7
- Tornike Shengelia5.3 PKT · 15.6 MIN
Przewidywany skład wyjściowy
- Carlik JonesW składzie wyjściowym: 4 z ostatnich 4
- PKT/M
- 14.8
- ZB/M
- 2.8
- AS/M
- 5.3
- E. ThompsonW składzie wyjściowym: 4 z ostatnich 4
- PKT/M
- 9.0
- ZB/M
- 3.5
- AS/M
- 1.8
- Nikola TanaskovicW składzie wyjściowym: 3 z ostatnich 4
- PKT/M
- 5.0
- ZB/M
- 4.3
- AS/M
- 0.8
- Alessandro PajolaW składzie wyjściowym: 3 z ostatnich 4
- PKT/M
- 4.0
- ZB/M
- 3.3
- AS/M
- 2.8
- Joffrey LauvergneW składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 4
- PKT/M
- 1.0
- ZB/M
- 1.8
- AS/M
- 0.3
- Tonye Jekiri7.3 PKT · 15.2 MIN
Autorzy zdjęć (17)
Mfiondu Kabengele: SneakinDeacon from New River Valley, Va, United States, CC BY-SA 2.0; Carlik Jones: SneakinDeacon, CC BY-SA 2.0; Elie Okobo: Yannick - L'oeil du nord, CC BY-SA 2.0; Lamar Stevens: Alexander Jonesi, CC BY-SA 2.0; Dwayne Bacon: TonyTheTiger, CC BY-SA 4.0; Filip Petrusev: Sandro Halank , Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0; Jaron Blossomgame: Garry Thompson from New River Valley, Virginia, United States, CC BY 2.0; Davis Bertans: Zafer, CC BY 4.0; Mamadi Diakite: SneakinDeacon from New River Valley, Va, United States, CC BY-SA 2.0; Tornike Shengelia: Zafer, CC BY 4.0; Nikola Tanaskovic: Hatorcat, CC BY-SA 4.0; Alessandro Pajola: Zafer, CC BY 4.0; Joffrey Lauvergne: Sakhalinio, CC BY-SA 4.0; Kevarrius Hayes: Dennis Adair, CC BY-SA 2.0; Luca Vildoza: Sandro Halank , Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0; Arijan Lakic: Vux33, CC BY-SA 4.0; Tonye Jekiri: Zafer, CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons
Ostatnia forma
Dubai
3–25–2, 6. miejsce ()
- @ Bayern107–91
- @ Olimpia Milano101–97
- @ Baskonia93–79
- vs Crvena Zvezda Meridianbet58–77
- @ Fenerbahce66–76
Partizan Mozzart Bet
2–34–3, 11. miejsce ()
- vs Crvena Zvezda Meridianbet85–82
- @ Fenerbahce65–74
- vs Panathinaikos55–72
- @ Real Madrid76–86
- @ Bayern86–84
Bezpośrednie mecze
Brak ostatnich bezpośrednich meczów w naszych danych.



