Πρόβλεψη PAOK – Kolossos Rhodes
ΓηπεδούχοςPAOK3–0, 1η θέση ()ΦιλοξενούμενοςKolossos Rhodes1–2, 9η θέση ()
Τζάμπολ
Η πρόβλεψη έρχεται σύντομα
Τελευταία αναμέτρηση
Kolossos Rhodes84–88PAOK
Η σύγκριση των ομάδων
PAOKΠριν από το τζάμπολKolossos Rhodes
- 3–0Ρεκόρ σεζόν1–2
- 1–0Ρεκόρ εντός / εκτόςΟ γηπεδούχος εντός έδρας, ο φιλοξενούμενος εκτός0–1
- 3–0Τελευταίοι 10 αγώνες1–2
- Ν3Τρέχον σερίΗ2
- 87.3Πόντοι ανά αγώνα86.0
- 80.7Πόντοι κατά ανά αγώνα87.3
- +6.6Μέση διαφορά−1.3
- 5 ημέρεςΞεκούραση πριν από τον αγώνα6 ημέρες
- 0Αγώνες τις τελευταίες 7 ημέρες0
- 29.2Ριμπάουντ ανά αγώνα31.0
- 15.2Ασίστ ανά αγώνα17.4
- 8.0Εύστοχα τρίποντα ανά αγώνα10.8
- 36.2Πάγκος: πόντοι ανά αγώνα28.6
Στατιστικά ομάδας ανά αγώνα από τα τελευταία 5 box score· ρεκόρ και πόντοι της φετινής σεζόν σε αυτή τη διοργάνωση.
Δεκάλεπτο προς δεκάλεπτο
| Ομάδα | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| PAOK | −0.418.3–18.7 | +2.322.0–19.7 | +0.721.7–21.0 | +4.025.3–21.3 |
| Kolossos Rhodes | +2.622.3–19.7 | −4.022.3–26.3 | +2.722.0–19.3 | −2.719.3–22.0 |
Μέση διαφορά ανά δεκάλεπτο στους τελευταίους 10 αγώνες κάθε ομάδας σε αυτή τη διοργάνωση, με πόντους υπέρ–κατά από κάτω.
Η μονομαχία του αγώνα
Πρώτοι σκόρερ · μέσοι όροι στους τελευταίους 5 αγώνες
- 23.0Πόντοι13.4
- 4.3Ριμπάουντ3.4
- 1.3Ασίστ3.0
- 2.0Εύστοχα τρίποντα0.2
- 31.7Λεπτά24.6
Οι κορυφαίοι των ομάδων
PAOKΦετινή σεζόνKolossos Rhodes
- Πόντοι · ΠΟΝ/Α
- Ριμπάουντ · ΡΙΜ/Α
- Ασίστ · ΑΣΣ/Α
- Εύστοχα τρίποντα · 3Π/Α
Μέσοι όροι ανά αγώνα τη φετινή σεζόν σε αυτή τη διοργάνωση από τα διαθέσιμα box score (2 ανά ομάδα)· μόνο τα τρέχοντα ρόστερ.
Οι μονομαχίες
Προβλέψεις παικτώνPro
Πιθανές συνθέσεις
Γηπεδούχος
PAOK
Πιθανή αρχική πεντάδα
- Gray R.Βασικός σε 5 από τους τελευταίους 5
- ΠΟΝ/Α
- 5.8
- ΡΙΜ/Α
- 3.2
- ΑΣΣ/Α
- 2.2
- Cedi OsmanΒασικός σε 4 από τους τελευταίους 5
- ΠΟΝ/Α
- 23.0
- ΡΙΜ/Α
- 4.3
- ΑΣΣ/Α
- 1.3
- Marcus FosterΒασικός σε 3 από τους τελευταίους 5
- ΠΟΝ/Α
- 13.2
- ΡΙΜ/Α
- 3.4
- ΑΣΣ/Α
- 2.0
- Trevor HudginsΒασικός σε 3 από τους τελευταίους 5
- ΠΟΝ/Α
- 7.6
- ΡΙΜ/Α
- 1.2
- ΑΣΣ/Α
- 2.0
- Naz Mitrou-LongΒασικός σε 3 από τους τελευταίους 5
- ΠΟΝ/Α
- 7.6
- ΡΙΜ/Α
- 1.2
- ΑΣΣ/Α
- 1.4
Έλειψε στον τελευταίο αγώνα
- Nick Calathes8.5 ΠΟΝ · 22.3 ΛΕΠ
Φιλοξενούμενος
Kolossos Rhodes
Πιθανή αρχική πεντάδα
- Payton WillisΒασικός σε 5 από τους τελευταίους 5
- ΠΟΝ/Α
- 12.6
- ΡΙΜ/Α
- 2.8
- ΑΣΣ/Α
- 4.0
- Manjon E.Βασικός σε 5 από τους τελευταίους 5
- ΠΟΝ/Α
- 13.4
- ΡΙΜ/Α
- 3.4
- ΑΣΣ/Α
- 3.0
- Giorgos KamperidisΒασικός σε 5 από τους τελευταίους 5
- ΠΟΝ/Α
- 11.0
- ΡΙΜ/Α
- 2.4
- ΑΣΣ/Α
- 0.4
- Devonte UpsonΒασικός σε 4 από τους τελευταίους 5
- ΠΟΝ/Α
- 5.2
- ΡΙΜ/Α
- 4.8
- ΑΣΣ/Α
- 1.0
- Jordan BarnettΒασικός σε 3 από τους τελευταίους 5
- ΠΟΝ/Α
- 7.2
- ΡΙΜ/Α
- 3.6
- ΑΣΣ/Α
- 0.4
Πρόσφατη φόρμα
PAOK
3–03–0, 1η θέση ()
ΝΝΝ
- @ Kolossos Rhodes88–84
- vs Lefkadas86–73
- @ Mykonos88–85
Kolossos Rhodes
1–21–2, 9η θέση ()
ΗΗΝ
- vs PAOK84–88
- @ Olympiacos83–99
- vs Lefkadas91–75
Head to head
- Kolossos Rhodes 84–88 PAOK




