Basketora

Πρόβλεψη Turk Telekom – Bordo Bandirma

ΓηπεδούχοςTurk Telekom3–1, 4η θέση ()ΦιλοξενούμενοςBordo Bandirma
Τζάμπολ

Η πρόβλεψη έρχεται σύντομα

Τελευταία αναμέτρηση

Bordo Bandirma79–66Turk Telekom

Η σύγκριση των ομάδων

Turk TelekomΠριν από το τζάμπολBordo Bandirma
  • 3–1Ρεκόρ σεζόν1–3
  • 2–0Ρεκόρ εντός / εκτόςΟ γηπεδούχος εντός έδρας, ο φιλοξενούμενος εκτός0–2
  • 3–1Τελευταίοι 10 αγώνες1–3
  • Η1Τρέχον σερίΝ1
  • 76.3Πόντοι ανά αγώνα81.8
  • 70.8Πόντοι κατά ανά αγώνα81.0
  • +5.5Μέση διαφορά+0.8
  • 6 ημέρεςΞεκούραση πριν από τον αγώνα6 ημέρες
  • 0Αγώνες τις τελευταίες 7 ημέρες0

Δεκάλεπτο προς δεκάλεπτο

ΟμάδαQ1Q2Q3Q4
Turk Telekom−1.318.0–19.3+3.820.8–17.0−0.218.3–18.5+3.319.3–16.0
Bordo Bandirma−2.318.5–20.8+0.222.0–21.8+1.522.0–20.5+1.319.3–18.0

Μέση διαφορά ανά δεκάλεπτο στους τελευταίους 10 αγώνες κάθε ομάδας σε αυτή τη διοργάνωση, με πόντους υπέρ–κατά από κάτω.

Οι κορυφαίοι των ομάδων

Turk TelekomΦετινή σεζόνBordo Bandirma

Προβλέψεις παικτώνPro

Πιθανές συνθέσεις

Γηπεδούχος
Turk Telekom

Πιθανή αρχική πεντάδα

  1. Ozdemiroglu D.
    Βασικός σε 3 από τους τελευταίους 3
    ΠΟΝ/Α
    8.0
  2. Tim Schneider
    Βασικός σε 3 από τους τελευταίους 3
    ΠΟΝ/Α
    7.3
  3. Anthony Lamb
    Βασικός σε 2 από τους τελευταίους 3
    ΠΟΝ/Α
    5.3
  4. Ismael Bako
    Βασικός σε 2 από τους τελευταίους 3
    ΠΟΝ/Α
    8.7
  5. Ata Kahraman
    Βασικός σε 2 από τους τελευταίους 3
    ΠΟΝ/Α
    4.0
Φιλοξενούμενος
Bordo Bandirma

Δεν υπάρχουν ακόμη box score για Bordo Bandirma στα δεδομένα μας.

Πλήρεις συνθέσεις και πάγκος

Πρόσφατη φόρμα

Turk Telekom

3–1

3–1, 4η θέση ()

  • @ Bordo Bandirma66–79
  • vs Besiktas88–63
  • @ Bursaspor78–69
  • vs Karsiyaka73–72

Bordo Bandirma

1–3
  • vs Turk Telekom79–66
  • @ Trabzonspor80–83
  • vs Anadolu Efes79–85
  • @ Tofas89–90

Head to head

  • Bordo Bandirma 79–66 Turk Telekom