Basketora

Πρόβλεψη Adelaide – Illawarra Hawks

ΓηπεδούχοςAdelaide4–5, 8η θέση ()ΦιλοξενούμενοςIllawarra Hawks2–8, 10η θέση ()
Τζάμπολ

Η πρόβλεψη έρχεται σύντομα

Τελευταία αναμέτρηση

Illawarra Hawks114–92Adelaide

Η σύγκριση των ομάδων

AdelaideΠριν από το τζάμπολIllawarra Hawks
  • 4–5Ρεκόρ σεζόν2–8
  • 1–2Ρεκόρ εντός / εκτόςΟ γηπεδούχος εντός έδρας, ο φιλοξενούμενος εκτός1–4
  • 4–5Τελευταίοι 10 αγώνες2–8
  • Η1Τρέχον σερίΗ2
  • 89.3Πόντοι ανά αγώνα95.2
  • 92.7Πόντοι κατά ανά αγώνα105.1
  • −3.4Μέση διαφορά−9.9
  • 5 ημέρεςΞεκούραση πριν από τον αγώνα1 ημέρα
  • 0Αγώνες τις τελευταίες 7 ημέρες0
  • 34.3Ριμπάουντ ανά αγώνα30.8
  • 20.8Ασίστ ανά αγώνα19.2
  • 10.5Εύστοχα τρίποντα ανά αγώνα10.8
  • 14.5Πάγκος: πόντοι ανά αγώνα45.0

Στατιστικά ομάδας ανά αγώνα από τα τελευταία 4 box score· ρεκόρ και πόντοι της φετινής σεζόν σε αυτή τη διοργάνωση.

Δεκάλεπτο προς δεκάλεπτο

ΟμάδαQ1Q2Q3Q4
Adelaide−5.121.7–26.8−2.321.4–23.7+5.424.2–18.8−1.422.0–23.4
Illawarra Hawks−2.823.2–26.0−4.123.2–27.3−1.824.1–25.9−1.224.7–25.9

Μέση διαφορά ανά δεκάλεπτο στους τελευταίους 10 αγώνες κάθε ομάδας σε αυτή τη διοργάνωση, με πόντους υπέρ–κατά από κάτω.

Η μονομαχία του αγώνα

Πρώτοι σκόρερ · μέσοι όροι στους τελευταίους 4 αγώνες

  • 30.5Πόντοι15.0
  • 3.8Ριμπάουντ6.4
  • 7.5Ασίστ1.6
  • 4.5Εύστοχα τρίποντα1.4
  • 39.0Λεπτά21.6

Οι κορυφαίοι των ομάδων

AdelaideΦετινή σεζόνIllawarra Hawks

Μέσοι όροι ανά αγώνα τη φετινή σεζόν σε αυτή τη διοργάνωση από τα διαθέσιμα box score (4 ανά ομάδα)· μόνο τα τρέχοντα ρόστερ.

Οι μονομαχίες

Βασικοί
ΠΟΝ
30.5·15.0
ΡΙΜ
3.8·6.4
ΑΣΣ
7.5·1.6
Βασικοί
ΠΟΝ
20.0·11.0
ΡΙΜ
12.0·6.8
ΑΣΣ
2.5·1.8
Βασικοί
ΠΟΝ
13.5·11.0
ΡΙΜ
8.8·1.5
ΑΣΣ
4.5·4.5
Βασικοί
ΠΟΝ
6.0·10.2
ΡΙΜ
2.8·3.0
ΑΣΣ
1.0·2.6
Βασικοί
ΠΟΝ
4.5·4.6
ΡΙΜ
1.3·1.8
ΑΣΣ
2.3·0.4

Προβλέψεις παικτώνPro

Πιθανές συνθέσεις

Γηπεδούχος
Adelaide

Πιθανή αρχική πεντάδα

  1. Bryce Cotton
    Βασικός σε 4 από τους τελευταίους 4
    ΠΟΝ/Α
    30.5
  2. Zylan Cheatham
    Βασικός σε 4 από τους τελευταίους 4
    ΠΟΝ/Α
    13.5
  3. N. Rakocevic
    Βασικός σε 4 από τους τελευταίους 4
    ΠΟΝ/Α
    20.0
  4. Jacob Rigoni
    Βασικός σε 4 από τους τελευταίους 4
    ΠΟΝ/Α
    6.0
  5. K. Rasmussen
    Βασικός σε 4 από τους τελευταίους 4
    ΠΟΝ/Α
    4.5
Έλειψε στον τελευταίο αγώνα
Φιλοξενούμενος
Illawarra Hawks

Πιθανή αρχική πεντάδα

  1. Tyler Harvey
    Βασικός σε 5 από τους τελευταίους 5
    ΠΟΝ/Α
    10.2
  2. Samson Froling
    Βασικός σε 5 από τους τελευταίους 5
    ΠΟΝ/Α
    11.0
  3. Wani Swaka Lo Buluk
    Βασικός σε 5 από τους τελευταίους 5
    ΠΟΝ/Α
    4.6
  4. Milton Doyle
    Βασικός σε 4 από τους τελευταίους 5
    ΠΟΝ/Α
    11.0
  5. M. Maker
    Βασικός σε 2 από τους τελευταίους 5
    ΠΟΝ/Α
    15.0
Πηγές φωτογραφιών (10)

Πρόσφατη φόρμα

Adelaide

2–3

4–5, 8η θέση ()

Illawarra Hawks

1–4

2–8, 10η θέση ()

Head to head

  • Illawarra Hawks 114–92 Adelaide

Επίσης στο πρόγραμμα

Άλλοι αγώνες την ίδια μέρα