Basketora
ItalyLega Basket Serie A

Virtus BolognaTahminler, fikstür ve sonuçlar

Lega Basket Serie A1.Derece4–0

Puan durumu

Lega Basket Serie A

#TakımOGM%AVForm
1Virtus Bologna4401.000+62–
  • Play-off
  • Form: son beş maç, en yenisi başta

EuroLeague

#TakımOGM%AVForm
10Virtus Bologna743.571−2–
  • Üst lig
  • Form: son beş maç, en yenisi başta

Sıradaki maçlar

Sıradaki maç için muhtemel kadro

Deplasman
Virtus Bologna

Muhtemel ilk beş

  1. Derrick Alston Jr.
    Son 5 maçın 5 tanesinde ilk beşte
    SAY/M
    13.6
  2. D. Mouhamet
    Son 5 maçın 5 tanesinde ilk beşte
    SAY/M
    7.4
  3. Wendell Moore
    Son 5 maçın 4 tanesinde ilk beşte
    SAY/M
    10.3
  4. Marcus Carr
    Son 5 maçın 4 tanesinde ilk beşte
    SAY/M
    13.5
  5. Kessler Edwards
    Son 5 maçın 3 tanesinde ilk beşte
    SAY/M
    4.3

Yedek rotasyonu

  • Trent Frazier
    Maç başına 19.6 dk
    SAY/M
    7.6
  • Bobi Klintman
    Maç başına 18.5 dk
    SAY/M
    8.8
  • A. Diarra
    Maç başına 17.3 dk
    SAY/M
    12.0
  • Daniel Hackett
    Maç başına 16.1 dk
    SAY/M
    5.3
  • R. Bello
    Maç başına 14.4 dk
    SAY/M
    6.0
  • Tommaso Baldasso
    Maç başına 14.3 dk
    SAY/M
    7.3
  • Kevin Kokila
    Maç başına 9.3 dk
    SAY/M
    1.7
Fotoğraf kaynakları (7)

Kadro ve ortalamalar

OyuncuMAÇİBDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/M
Marcus Carr5522.113.41.83.81.0
Wendell Moore5521.312.24.21.01.4
Derrick Alston Jr.6620.913.22.31.02.2
Kessler Edwards5419.74.45.00.40.6
Bobi Klintman6119.39.83.72.01.8
Trent Frazier6019.38.00.32.81.7
A. Diarra6017.311.07.30.20.0
D. Mouhamet6616.17.04.70.70.0
Daniel Hackett5014.84.21.81.20.6
R. Bello5114.15.61.23.00.6
Tommaso Baldasso5013.66.81.62.01.2
F. Ferrari3212.74.71.01.00.7
Davide Casarin3011.53.31.31.70.0
Kevin Kokila408.81.33.80.30.0
M. Baiocchi107.02.02.00.00.0

Verilerimizdeki 6 maçın istatistiklerinden bu sezonun maç başı ortalamaları.

Son sonuçlar