Basketora
EuropeFIBA Europe Cup

SamoborTahminler, fikstür ve sonuçlar

Sıradaki maçlar

Önümüzdeki üç hafta maç yok.

Kadro ve ortalamalar

OyuncuMAÇİBDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/M
Burns G. T.1129.76.09.03.00.0
Gregor Glas1024.37.01.03.01.0
Ivan Majcunic1123.88.00.02.02.0
Leo Menalo1021.38.04.03.01.0
B. Garrett1121.018.03.01.00.0
Borna Kapusta1119.64.00.04.00.0
Mislav Brzoja1118.82.04.03.00.0
Tin Udovicic1014.15.01.02.01.0
Marat Kos108.70.01.00.00.0
Q. Mitchell108.33.00.01.00.0
Luka Kujundzic105.64.02.00.00.0
L. Mandalinic104.90.00.01.00.0

Verilerimizdeki 1 maçın istatistiklerinden bu sezonun maç başı ortalamaları.

Son sonuçlar