Basketora

MoraBanc Andorra - Valencia maçındaki oyuncu istatistikleri

İki kadronun mevcut maç istatistiklerinden sezon ortalamaları ve son maçlardaki sayıları. Bu maçın istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır.

Maç istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır. O zamana kadar iki kadronun maça taşıdığı rakamlar bunlar.

Sezon ortalamaları

Ev sahibi

MoraBanc Andorra

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS5 SAY
J. AkinjoMuhtemel ilk beş430.113.02.56.80.813.0
Kassius RobertsonGuardMuhtemel ilk beş423.07.01.52.30.57.0
Leon RadosevicCenterMuhtemel ilk beş416.76.03.81.00.56.0
C. McGriffMuhtemel ilk beş420.29.34.01.01.39.3
Wesley IwunduForwardMuhtemel ilk beş420.08.34.00.31.38.3
Artem PustovyiCenter422.613.35.80.30.013.3
Kyle KuricGuard420.914.32.51.32.814.3
Aaron BestGuard417.88.82.01.51.88.8
L. Mutic413.82.83.30.30.32.8
R. Andronikashvili49.92.50.31.00.02.5
Chumi OrtegaGuard35.81.00.00.00.31.0
O. Aquino21.40.00.00.00.00.0
Deplasman

Valencia

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS5 SAY
T.J. ShortsGuardMuhtemel ilk beş623.217.02.25.71.216.2
Kameron TaylorForwardMuhtemel ilk beş622.69.53.72.21.29.6
Neal SakoCenterMuhtemel ilk beş617.05.35.00.50.05.6
Dylan OsetkowskiCenterMuhtemel ilk beş519.64.82.81.61.44.8
Gonzala CorbalanForwardMuhtemel ilk beş515.76.62.21.00.87.0
Armoni BrooksGuard620.913.23.82.22.215.0
Nikola MiroticForward617.012.73.00.81.711.8
Josep PuertoGuard616.28.21.81.01.86.6
Nathan ReuversCenter615.47.02.80.30.37.4
A. Cardenas614.16.01.33.51.35.4
Jasiel RiveroCenter614.06.51.80.80.27.6
O. Moore312.83.71.32.00.3–
Mario Saint-SuperyGuard410.03.81.31.00.83.0
Mouhamadou GueyeForward18.10.00.00.00.0–

Verilerimizdeki maç istatistiklerinden sezon ortalamaları (bu organizasyonda ev sahibinin 4, deplasman takımının 2 maçı). Son sütun son 5 maçtaki maç başına sayıdır; muhtemel ilk beşler bu maçlarda ilk beşte başlayanlardan çıkarılır.