Forca Lleida - Valencia maç tahmini
Son karşılaşma
Valencia100–105Forca Lleida
Takımların karşılaştırması
Forca LleidaMaç öncesiValencia
- 1–3Sezon derecesi2–2
- 0–1İç saha / deplasmanEv sahibi iç sahada, konuk takım deplasmanda1–1
- 1–3Son 10 maç2–2
- M3Mevcut seriG1
- 93.3Maç başına Sayı99.8
- 98.5Maç başına yenen Sayı92.3
- −5.2Ortalama fark+7.5
- 7 günMaç öncesi dinlenme6 gün
- 0Son 7 günde maç0
Çeyrek çeyrek
| Takım | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Forca Lleida | +1.722.5–20.8 | −7.721.8–29.5 | +1.821.8–20.0 | −1.027.3–28.3 |
| Valencia | +2.723.0–20.3 | +3.023.8–20.8 | −2.524.3–26.8 | +4.328.8–24.5 |
Her takımın bu organizasyondaki son 10 maçında çeyrek başına ortalama fark; altında atılan–yenen sayı.
Takım liderleri
Forca LleidaBu sezonValencia
- Sayı · SAY/M
- Ribaund · RIB/M
- Asist · AST/M
- İsabetli üçlük · 3SY/M
Oyuncu tahminleriPro
Muhtemel kadrolar
Ev sahibi
Forca Lleida
Verilerimizde henüz Forca Lleida takımının maç istatistiği yok.
Deplasman
Valencia
Muhtemel ilk beş
- Kameron TaylorSon 4 maçın 4 tanesinde ilk beşte
- SAY/M
- 10.8
- RIB/M
- 4.5
- AST/M
- 2.5
- T.J. ShortsSon 4 maçın 4 tanesinde ilk beşte
- SAY/M
- 14.0
- RIB/M
- 1.8
- AST/M
- 5.0
- Dylan OsetkowskiSon 4 maçın 4 tanesinde ilk beşte
- SAY/M
- 4.8
- RIB/M
- 3.3
- AST/M
- 1.3
- Neal SakoSon 4 maçın 4 tanesinde ilk beşte
- SAY/M
- 4.5
- RIB/M
- 4.5
- AST/M
- 0.8
- Armoni BrooksSon 4 maçın 3 tanesinde ilk beşte
- SAY/M
- 13.3
- RIB/M
- 3.0
- AST/M
- 1.5
Fotoğraf kaynakları (8)
Neal Sako: Like tears in rain, CC BY-SA 4.0; Kameron Taylor: BiggySmoov, CC BY-SA 3.0; Nikola Mirotic: Rachael from Indiana, CC BY-SA 2.0; Dylan Osetkowski: Sandro Halank , Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0; Armoni Brooks: Tom Hagerty, CC BY 2.0; Josep Puerto: Zafer, CC BY 4.0; Nathan Reuvers: MGoBlog, CC BY-SA 2.0; Mario Saint-Supery: FCBQ, Public domain · Wikimedia Commons
Son form
Forca Lleida
1–31–3, : 14. sıra
MMMG
- @ Basket Zaragoza98–109
- @ Obradoiro CAB89–91
- vs San Pablo Burgos81–94
- @ Valencia105–100
Valencia
2–22–2, : 7. sıra
GMGM
- vs Murcia116–93
- @ Barcelona86–89
- @ Basket Zaragoza97–82
- vs Forca Lleida100–105
Aralarındaki maçlar
- Valencia 100–105 Forca Lleida
Aynı gün oynanan diğer maçlar
- LKLJuventusZalgiris KaunasTahmin yakında
- LKLTaurageLietkabelisTahmin yakında
- İptal edildiLega Basket Serie ABasket NapoliCantuTahmin yakında
- İptal edildiLega Basket Serie ABC RomaUdineTahmin yakında
- İptal edildiLega Basket Serie AScafatiMaxima RomaTahmin yakında
- İptal edildiLNB ÉliteBoulazacChalon/SaoneTahmin yakında
- İptal edildiLNB ÉliteLe MansNancyTahmin yakında
- İptal edildiLNB ÉliteLimogesJL BourgTahmin yakında


