Basketora

Slask Wroclaw - Trefl Sopot maçındaki oyuncu istatistikleri

İki kadronun mevcut maç istatistiklerinden sezon ortalamaları ve son maçlardaki sayıları. Bu maçın istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır.

Maç istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır. O zamana kadar iki kadronun maça taşıdığı rakamlar bunlar.

Sezon ortalamaları

Ev sahibi

Slask Wroclaw

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS5 SAY
A. HickeyMuhtemel ilk beş626.89.23.34.50.88.2
Devin RobinsonMuhtemel ilk beş626.714.76.82.70.515.8
Paul ScruggsMuhtemel ilk beş623.99.52.54.21.310.4
John EgbunuMuhtemel ilk beş617.67.34.50.50.08.8
Blazej KulikowskiMuhtemel ilk beş614.92.70.80.50.52.8
Jakub NiziolSon maçta forma giymedi422.55.82.31.80.36.3
M. ParsonsSon maçta forma giymedi521.111.41.81.61.012.3
I. Moore620.810.04.00.20.59.2
K. Luc311.75.71.02.00.75.7
T. Sternicki69.93.31.31.00.72.6
A. Wrzeszcz69.83.31.71.20.53.2
B. Czerniewicz48.93.01.51.00.83.0
Deplasman

Trefl Sopot

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS5 SAY
Jakub SchenkMuhtemel ilk beş429.217.03.88.02.517.0
S. ZapalaMuhtemel ilk beş419.57.83.81.30.07.8
T. AndersonMuhtemel ilk beş335.915.77.71.32.015.7
C. GilmoreMuhtemel ilk beş327.86.34.71.71.76.3
S. KiejzikMuhtemel ilk beş419.36.01.00.31.36.0
Perttu Blomgren420.27.31.55.00.37.3
Stefan Simanic419.812.36.01.00.312.3
Kacper MarchewkaSon maçta forma giymedi219.03.01.00.00.03.0
T. Rotegard418.86.03.30.31.56.0
K. Prochorowicz49.31.52.30.50.31.5
F. Lacz21.50.00.00.50.0–
D. Twigg21.00.00.50.00.0–

Verilerimizdeki maç istatistiklerinden sezon ortalamaları (bu organizasyonda ev sahibinin 4, deplasman takımının 4 maçı). Son sütun son 5 maçtaki maç başına sayıdır; muhtemel ilk beşler bu maçlarda ilk beşte başlayanlardan çıkarılır.