Basketora

Ostrow Wielkopolski - Czarni Slupsk maçındaki oyuncu istatistikleri

İki kadronun mevcut maç istatistiklerinden sezon ortalamaları ve son maçlardaki sayıları. Bu maçın istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır.

Maç istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır. O zamana kadar iki kadronun maça taşıdığı rakamlar bunlar.

Sezon ortalamaları

Ev sahibi

Ostrow Wielkopolski

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS3 SAY
Karl-Johan LipsMuhtemel ilk beş334.616.07.03.32.016.0
J. HunterMuhtemel ilk beş332.414.33.36.01.314.3
Daniel GolebiowskiMuhtemel ilk beş320.98.05.31.01.08.0
J. ParzenskiMuhtemel ilk beş319.07.74.70.70.07.7
T. JonesMuhtemel ilk beş232.97.52.51.01.07.5
Jones Aajion136.117.03.02.03.0–
Vyacheslav Bobrov327.79.36.01.30.79.3
J. Billups324.15.74.32.30.05.7
Aleksander Wisniewski312.06.72.70.00.76.7
N. Czoska33.60.30.30.00.00.3
Deplasman

Czarni Slupsk

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS3 SAY
D. DimitrijevicMuhtemel ilk beş329.816.32.05.32.316.3
Dominic GreenMuhtemel ilk beş327.69.03.00.70.79.0
Keevan VeinotMuhtemel ilk beş326.510.72.04.01.310.7
Dominik GrudzinskiMuhtemel ilk beş321.810.03.70.01.710.0
D. RobinsonMuhtemel ilk beş321.54.33.30.30.04.3
M. Madsen324.614.01.72.02.314.0
R. Carpenter322.311.05.30.01.711.0
Kacper Borowski212.81.02.00.00.01.0
Jakub Stupnicki310.22.32.00.70.02.3
A. Kornacki25.00.00.00.00.00.0
Jan Pluta33.81.00.70.30.31.0

Verilerimizdeki maç istatistiklerinden sezon ortalamaları (bu organizasyonda ev sahibinin 3, deplasman takımının 3 maçı). Son sütun son 3 maçtaki maç başına sayıdır; muhtemel ilk beşler bu maçlarda ilk beşte başlayanlardan çıkarılır.