Basketora

Minnesota Timberwolves - Orlando Magic maçındaki oyuncu istatistikleri

İki kadronun mevcut maç istatistiklerinden sezon ortalamaları ve son maçlardaki sayıları. Bu maçın istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır.

Maç istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır. O zamana kadar iki kadronun maça taşıdığı rakamlar bunlar.

Sezon ortalamaları

Ev sahibi

Minnesota Timberwolves

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS2 SAY
Anthony EdwardsGuardMuhtemel ilk beş233.330.07.03.05.530.0
Rudy GobertCenterMuhtemel ilk beş231.29.512.01.00.09.5
Jaden McDanielsForwardMuhtemel ilk beş228.916.07.02.01.516.0
Jonathan KumingaForwardMuhtemel ilk beş228.711.55.04.02.011.5
LaMelo BallGuardMuhtemel ilk beş225.416.53.55.53.516.5
Ayo DosunmuGuard227.815.05.56.01.015.0
J. T. Shannon220.811.52.51.02.011.5
Trey LylesForward214.95.02.51.01.05.0
J. Beringer214.53.57.50.50.03.5
Nah'Shon HylandGuard25.93.01.00.01.03.0
J. Clark23.30.51.51.00.00.5
C. Williams23.20.00.00.00.00.0
I. Evans22.20.00.50.50.0–
Deplasman

Orlando Magic

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS2 SAY
Paolo BancheroForwardMuhtemel ilk beş233.824.56.07.51.524.5
Jalen SuggsGuardMuhtemel ilk beş233.110.04.55.50.510.0
Franz WagnerForwardMuhtemel ilk beş231.220.06.05.01.520.0
Desmond BaneGuardMuhtemel ilk beş230.011.53.51.02.011.5
Wendell CarterCenterMuhtemel ilk beş229.721.08.00.52.021.0
T. da Silva228.79.52.51.52.59.5
J. Richardson214.34.01.53.00.04.0
Jevon CarterGuard113.50.01.01.00.0–
Jamal CainForward212.40.00.50.00.00.0
Goga BitadzeCenter212.05.04.50.50.05.0
Nikola VucevicCenter24.50.01.50.50.00.0
A. Morales13.50.01.00.00.0–
Colin CastletonCenter13.57.02.00.00.0–

Verilerimizdeki maç istatistiklerinden sezon ortalamaları (bu organizasyonda ev sahibinin 2, deplasman takımının 2 maçı). Son sütun son 2 maçtaki maç başına sayıdır; muhtemel ilk beşler bu maçlarda ilk beşte başlayanlardan çıkarılır.