Basketora

Cantu - Venezia maçındaki oyuncu istatistikleri

İki kadronun mevcut maç istatistiklerinden sezon ortalamaları ve son maçlardaki sayıları. Bu maçın istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır.

Maç istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır. O zamana kadar iki kadronun maça taşıdığı rakamlar bunlar.

Sezon ortalamaları

Ev sahibi

Cantu

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS5 SAY
Savion FlaggForwardMuhtemel ilk beş434.318.83.03.02.518.8
Semaj ChristonGuardMuhtemel ilk beş433.810.32.04.30.810.3
Chad BrownCenterMuhtemel ilk beş417.05.35.80.00.05.3
Davide MorettiGuardMuhtemel ilk beş421.56.00.51.50.86.0
Osvaldas OliseviciusForwardMuhtemel ilk beş228.518.05.51.52.018.0
Andrejs GrazulisForward420.36.34.80.30.36.3
Isaiah MilesForwardSon maçta forma giymedi218.55.04.50.50.55.0
R. Moraschini418.55.54.80.50.85.5
Hassani GravettGuard417.03.82.82.50.03.8
Leonardo OkekeCenter416.04.05.30.80.04.0
L. Udom34.30.70.70.00.0–
S. Ventura14.09.01.00.01.0–
M. Parravicini11.00.00.00.00.0–
Deplasman

Venezia

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS5 SAY
Jordan ParksMuhtemel ilk beş724.311.13.11.11.613.0
Glynn WatsonGuardMuhtemel ilk beş824.713.13.32.92.813.0
Amedeo TessitoriMuhtemel ilk beş821.59.96.82.00.18.6
Ky BowmanMuhtemel ilk beş821.37.03.02.30.68.6
Louis OlindeMuhtemel ilk beş717.57.45.71.40.96.3
Leonardo Candi823.18.32.53.51.35.8
Kyle WiltjerSon maçta forma giymedi720.015.33.70.91.015.3
Erick Green818.110.31.00.91.510.8
E. Boakye615.74.03.71.00.04.0
Sasha Grant713.63.62.40.70.10.5
Octavio Maretto811.93.51.30.80.64.4
Giovanni De Nicolao56.72.00.81.40.02.0

Verilerimizdeki maç istatistiklerinden sezon ortalamaları (bu organizasyonda ev sahibinin 4, deplasman takımının 4 maçı). Son sütun son 5 maçtaki maç başına sayıdır; muhtemel ilk beşler bu maçlarda ilk beşte başlayanlardan çıkarılır.