Basketora

AS Karditsas - PAOK maçındaki oyuncu istatistikleri

İki kadronun mevcut maç istatistiklerinden sezon ortalamaları ve son maçlardaki sayıları. Bu maçın istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır.

Maç istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır. O zamana kadar iki kadronun maça taşıdığı rakamlar bunlar.

Sezon ortalamaları

Ev sahibi

AS Karditsas

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS5 SAY
Justin TurnerGuardMuhtemel ilk beş429.415.31.51.81.815.3
K. JacksonMuhtemel ilk beş423.88.31.82.30.88.3
Andreas PetropoulosGuardMuhtemel ilk beş418.93.52.50.50.83.5
Francis OkoroCenterMuhtemel ilk beş418.14.36.80.50.04.3
J. FrancisMuhtemel ilk beş419.67.86.80.00.07.8
Jordan McRaeGuard422.615.01.80.31.015.0
C. SmithSon maçta forma giymedi319.85.76.01.00.35.7
Nikos GikasGuard418.05.32.33.80.85.3
A. Roumoglou417.23.51.80.81.03.5
K. Kampouridis29.60.00.50.00.00.0
K. Bilalis32.70.00.30.00.00.0
Deplasman

PAOK

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS5 SAY
R. GrayMuhtemel ilk beş627.75.83.32.00.56.0
Cedi OsmanForwardMuhtemel ilk beş531.820.24.41.41.621.0
Marcus FosterGuardMuhtemel ilk beş622.711.73.22.00.811.8
K. AlexanderMuhtemel ilk beş518.45.65.41.00.05.5
Breein TyreeGuardMuhtemel ilk beş521.718.42.61.61.819.5
Nick CalathesGuard320.95.73.35.31.06.5
Naz Mitrou-LongGuardSon maçta forma giymedi517.47.61.21.41.29.5
Trevor HudginsGuardSon maçta forma giymedi516.97.61.22.01.47.0
Ben MooreForward616.03.74.30.50.02.8
A. Bazinas514.44.82.01.00.64.8
Nikolaos ChougkazForward511.81.61.40.00.41.6
Dimitris Kaklamanakis29.71.03.50.00.0–
Donatas MotiejunasForward38.71.32.30.00.0–
Nikos PersidisForward36.71.71.00.30.3–
Giorgos Fillios33.81.00.00.00.31.0

Verilerimizdeki maç istatistiklerinden sezon ortalamaları (bu organizasyonda ev sahibinin 4, deplasman takımının 3 maçı). Son sütun son 5 maçtaki maç başına sayıdır; muhtemel ilk beşler bu maçlarda ilk beşte başlayanlardan çıkarılır.