Basketora

AS Karditsas - Maroussi maçındaki oyuncu istatistikleri

İki kadronun mevcut maç istatistiklerinden sezon ortalamaları ve son maçlardaki sayıları. Bu maçın istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır.

Maç istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır. O zamana kadar iki kadronun maça taşıdığı rakamlar bunlar.

Sezon ortalamaları

Ev sahibi

AS Karditsas

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS4 SAY
Justin TurnerGuardMuhtemel ilk beş429.415.31.51.81.815.3
K. JacksonMuhtemel ilk beş423.88.31.82.30.88.3
Andreas PetropoulosGuardMuhtemel ilk beş418.93.52.50.50.83.5
Francis OkoroCenterMuhtemel ilk beş418.14.36.80.50.04.3
J. FrancisMuhtemel ilk beş419.67.86.80.00.07.8
Jordan McRaeGuard422.615.01.80.31.015.0
C. SmithSon maçta forma giymedi319.85.76.01.00.35.7
Nikos GikasGuard418.05.32.33.80.85.3
A. Roumoglou417.23.51.80.81.03.5
K. Kampouridis29.60.00.50.00.00.0
K. Bilalis32.70.00.30.00.00.0
Deplasman

Maroussi

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS4 SAY
Maksim SalashCenterMuhtemel ilk beş422.65.34.01.30.35.3
Z. JacksonMuhtemel ilk beş420.810.32.52.51.010.3
N. TouliatosMuhtemel ilk beş426.34.83.81.30.84.8
Antonios KoniarisGuardMuhtemel ilk beş421.46.01.53.51.36.0
L. WareMuhtemel ilk beş412.32.03.80.50.02.0
J. Walker328.319.31.72.31.319.3
Souza124.88.05.00.00.0–
Leonidas KaselakisForward423.29.84.02.01.39.8
S. de Sousa319.912.37.30.30.012.3
Michalis LountzisGuard318.85.72.71.31.05.7
Ronald March114.75.02.00.01.0–
K. Kuany213.41.54.00.50.0–
Christos IordanouGuard28.02.51.50.50.5–
C. Venetidis10.10.00.00.00.0–

Verilerimizdeki maç istatistiklerinden sezon ortalamaları (bu organizasyonda ev sahibinin 4, deplasman takımının 4 maçı). Son sütun son 4 maçtaki maç başına sayıdır; muhtemel ilk beşler bu maçlarda ilk beşte başlayanlardan çıkarılır.