Basketora

Maccabi Tel Aviv - Valencia maçındaki oyuncu istatistikleri

İki kadronun mevcut maç istatistiklerinden sezon ortalamaları ve son maçlardaki sayıları. Bu maçın istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır.

Maç istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır. O zamana kadar iki kadronun maça taşıdığı rakamlar bunlar.

Sezon ortalamaları

Ev sahibi

Maccabi Tel Aviv

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS5 SAY
Jaylen HoardMuhtemel ilk beş426.49.83.51.80.09.8
Oshae BrissettMuhtemel ilk beş426.39.33.51.51.89.3
Yam MadarMuhtemel ilk beş423.916.03.03.51.516.0
Daniel TheisMuhtemel ilk beş420.27.54.53.30.87.5
Roman SorkinMuhtemel ilk beş413.68.81.50.51.08.8
Gabriel LundbergSon maçta forma giymedi325.89.02.03.72.09.0
Bonzie Colson420.013.84.00.52.513.8
J. Clark419.613.82.03.31.313.8
John Dibartolomeo112.75.02.02.01.0–
K. Wallace412.63.51.82.00.53.5
A. Bacot37.32.32.00.00.32.3
T.J. Leaf47.31.51.00.50.01.5
William Rayman32.50.00.00.00.00.0
Deplasman

Valencia

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS5 SAY
T.J. ShortsGuardMuhtemel ilk beş623.217.02.25.71.216.2
Kameron TaylorForwardMuhtemel ilk beş622.69.53.72.21.29.6
Neal SakoCenterMuhtemel ilk beş617.05.35.00.50.05.6
Dylan OsetkowskiCenterMuhtemel ilk beş519.64.82.81.61.44.8
Gonzala CorbalanForwardMuhtemel ilk beş515.76.62.21.00.87.0
Armoni BrooksGuard620.913.23.82.22.215.0
Nikola MiroticForward617.012.73.00.81.711.8
Josep PuertoGuard616.28.21.81.01.86.6
Nathan ReuversCenter615.47.02.80.30.37.4
A. Cardenas614.16.01.33.51.35.4
Jasiel RiveroCenter614.06.51.80.80.27.6
O. Moore312.83.71.32.00.3–
Mario Saint-SuperyGuard410.03.81.31.00.83.0
Mouhamadou GueyeForward18.10.00.00.00.0–

Verilerimizdeki maç istatistiklerinden sezon ortalamaları (bu organizasyonda ev sahibinin 4, deplasman takımının 4 maçı). Son sütun son 5 maçtaki maç başına sayıdır; muhtemel ilk beşler bu maçlarda ilk beşte başlayanlardan çıkarılır.