Basketora

Cearense - Pato maçındaki oyuncu istatistikleri

İki kadronun mevcut maç istatistiklerinden sezon ortalamaları ve son maçlardaki sayıları. Bu maçın istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır.

Maç istatistikleri son düdükten sonra burada yer alır. O zamana kadar iki kadronun maça taşıdığı rakamlar bunlar.

Sezon ortalamaları

Ev sahibi

Cearense

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS2 SAY
M. DupreeMuhtemel ilk beş234.723.53.02.03.523.5
TomMuhtemel ilk beş226.23.07.50.50.03.0
Gabriel FernandesMuhtemel ilk beş224.611.03.01.51.011.0
V. Caua Cerqueira CarvalhoMuhtemel ilk beş223.73.03.00.51.03.0
A. CostaMuhtemel ilk beş218.84.02.00.00.04.0
J. Oliveira220.37.02.52.01.07.0
Rodrigues Luan219.35.02.51.00.05.0
P. Nascimento28.64.52.50.50.04.5
Tarek Santana27.41.05.00.00.01.0
M. Gomes25.52.01.00.00.02.0
Samuel Amorim24.60.00.50.00.00.0
C. Gomes12.30.00.00.00.0–
Deplasman

Pato

OyuncuMAÇDK/MSAY/MRIB/MAST/M3SY/MS2 SAY
Grantham GillardMuhtemel ilk beş218.47.53.03.01.57.5
Franck KamgainMuhtemel ilk beş123.813.04.07.01.013.0
ThaylorMuhtemel ilk beş218.05.51.53.50.55.5
Beller -.Muhtemel ilk beş227.512.04.51.02.012.0
Felipe CardosoMuhtemel ilk beş222.08.07.01.50.58.0
Anjos Castro123.44.05.01.01.0–
Vernizzi Ale118.62.05.03.00.0–
L. Brandao116.42.00.00.00.0–
Jamelao215.45.01.51.50.55.0
Ribeiro27.11.52.00.00.51.5
Henrique Da Silva14.50.00.00.00.0–

Verilerimizdeki maç istatistiklerinden sezon ortalamaları (bu organizasyonda ev sahibinin 2, deplasman takımının 2 maçı). Son sütun son 2 maçtaki maç başına sayıdır; muhtemel ilk beşler bu maçlarda ilk beşte başlayanlardan çıkarılır.