Basketora

Anadolu Efes - Tofas: statystyki zawodników

Średnie sezonu i ostatnie zdobycze punktowe obu składów z dostępnych statystyk meczowych. Statystyki tego meczu pojawią się tu po końcowej syrenie.

Statystyki meczu pojawią się tu po końcowej syrenie. Do tego czasu to liczby, z jakimi oba składy przystępują do meczu.

Średnie sezonu

Gospodarze

Anadolu Efes

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO5 PKT
Collin MalcolmPrzewidywana piątka629.113.05.32.21.213.0
Dario SaricPrzewidywana piątka625.513.36.82.70.314.0
Bruno FernandoPrzewidywana piątka618.66.75.70.80.08.0
Cameron PaynePrzewidywana piątka321.218.00.73.03.718.0
Matthew StrazelPrzewidywana piątka624.510.82.25.70.810.2
Jordan Loyd524.06.23.02.61.04.0
Erkan YilmazOpuścili ostatni mecz318.57.33.72.30.78.0
David MutafOpuścili ostatni mecz317.73.00.70.70.73.0
K. Jones617.65.85.50.50.04.8
Ercan Osmani615.16.31.81.00.86.8
Daron Russell314.04.71.72.00.7–
Santigo Yusta313.88.71.71.01.08.7
P.J. Dozier27.42.51.50.50.5–
Goście

Tofas

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO5 PKT
S. ReynoldsPrzewidywana piątka528.413.23.63.61.213.2
Terrel CarterPrzewidywana piątka419.05.54.00.80.05.5
Tre'Shawn ThurmanPrzewidywana piątka520.77.83.82.00.47.8
T. JonesPrzewidywana piątka432.018.03.84.02.318.0
Gabe BrownPrzewidywana piątka523.68.02.60.01.48.0
Yigitcan SaybirOpuścili ostatni mecz425.79.83.51.81.39.8
Zachary Nutall521.910.23.01.80.410.2
Jamuni McNeace515.16.85.80.20.06.8
Sadik Kabaca514.42.02.41.20.22.0
E. Postel56.72.40.80.20.42.4
Harun Apaydin Leon26.63.01.00.01.0–

Średnie sezonu ze statystyk w naszych danych (w tych rozgrywkach: 3 meczów gospodarzy i 2 gości). Ostatnia kolumna to punkty na mecz w ostatnich 5 spotkaniach; przewidywana piątka wynika z tego, kto w nich zaczynał.