Basketora

Joventut Badalona – Forca Lleida statystyki zawodników w meczu

Średnie sezonu i ostatnie zdobycze punktowe obu składów z dostępnych statystyk meczowych. Statystyki tego meczu pojawią się tu po końcowej syrenie.

Statystyki meczu pojawią się tu po końcowej syrenie. Do tego czasu to liczby, z jakimi oba składy przystępują do meczu.

Średnie sezonu

Gospodarze

Joventut Badalona

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO5 PKT
John Ndiaye EliPrzewidywana piątka619.87.73.70.81.28.2
Alejandro ReyesPrzewidywana piątka624.811.52.70.72.512.6
Ricky RubioPrzewidywana piątka624.48.73.58.30.79.2
Emir SulejmanovicPrzewidywana piątka618.313.35.31.21.012.0
Nicolas LaprovittolaGuardPrzewidywana piątka625.014.73.04.52.715.4
Kwan Cheatham621.810.23.80.81.39.8
Simon Birgander619.87.35.52.20.06.0
Ludde HakansonOpuścili ostatni mecz517.65.81.22.00.85.8
B. Ellis413.27.01.31.01.0–
I. Nogues Gonzalez610.31.03.20.30.01.2
A. Torres De La Torre69.93.01.30.20.03.6
Yannick Kraag17.25.00.00.01.0–
D. Niebla23.22.00.50.00.0–
Goście

Forca Lleida

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO5 PKT
Z. PerrinPrzewidywana piątka424.712.86.81.30.012.8
Mark HughesGuardPrzewidywana piątka424.09.83.01.02.39.8
Melvin EjimForwardPrzewidywana piątka424.010.84.01.50.810.8
Oriol Pauli FornellsForwardPrzewidywana piątka421.16.34.53.00.06.3
D. McGheePrzewidywana piątka422.311.03.04.01.811.0
Jame BatemonGuard424.813.31.83.81.513.3
M. Sanz423.011.54.80.81.511.5
Dani GarciaGuard415.14.51.32.31.04.5
John ShurnaForward115.02.01.00.00.0–
K. Kuath412.87.03.00.00.07.0
Adria RodriguezGuard35.40.70.71.30.0–
P. T. Riera11.73.00.00.00.0–

Średnie sezonu ze statystyk w naszych danych (w tych rozgrywkach: 4 meczów gospodarzy i 4 gości). Ostatnia kolumna to punkty na mecz w ostatnich 5 spotkaniach; przewidywana piątka wynika z tego, kto w nich zaczynał.