Basketora

Bilbao - MoraBanc Andorra: statystyki zawodników

Średnie sezonu i ostatnie zdobycze punktowe obu składów z dostępnych statystyk meczowych. Statystyki tego meczu pojawią się tu po końcowej syrenie.

Statystyki meczu pojawią się tu po końcowej syrenie. Do tego czasu to liczby, z jakimi oba składy przystępują do meczu.

Nasz typ: wygrywa Bilbao (72%), przewidywany wynik 96–89. Typ i analiza

Średnie sezonu

Gospodarze

Bilbao

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO4 PKT
Tryggvi HlinasonPrzewidywana piątka421.711.36.51.50.011.3
Darrun HilliardPrzewidywana piątka425.011.33.52.51.811.3
Margiris NormantasPrzewidywana piątka423.314.02.82.82.014.0
Harald FreyPrzewidywana piątka421.99.32.33.01.89.3
M. KrampeljPrzewidywana piątka416.410.32.01.01.010.3
Luke Petrasek424.510.55.01.31.810.5
N. Darling420.510.52.52.01.810.5
Bastien VautierForward318.75.33.32.00.05.3
Adam Somogyi417.96.31.53.50.56.3
M. Ansorregi212.42.53.00.00.02.5
Aleix Font49.63.81.30.50.83.8
O. Hustak28.94.53.50.00.54.5
D. Duscak13.30.00.01.00.0–
Goście

MoraBanc Andorra

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO4 PKT
J. AkinjoPrzewidywana piątka330.613.02.08.00.713.0
Kassius RobertsonGuardPrzewidywana piątka323.68.01.72.70.78.0
Wesley IwunduForwardPrzewidywana piątka322.89.34.70.31.39.3
Leon RadosevicCenterPrzewidywana piątka316.77.34.00.70.77.3
C. McGriffPrzewidywana piątka319.310.31.70.71.710.3
Artem PustovyiCenter322.513.05.30.30.013.0
Kyle KuricGuard319.913.32.31.02.013.3
Aaron BestGuard318.09.72.31.32.09.7
L. Mutic313.72.03.70.30.02.0
R. Andronikashvili39.42.00.30.70.02.0
Chumi OrtegaGuard24.01.50.00.00.5–
O. Aquino12.40.00.00.00.0–

Średnie sezonu ze statystyk w naszych danych (w tych rozgrywkach: 3 meczów gospodarzy i 3 gości). Ostatnia kolumna to punkty na mecz w ostatnich 4 spotkaniach; przewidywana piątka wynika z tego, kto w nich zaczynał.