Basketora

San Pablo Burgos – Basket Zaragoza statystyki zawodników w meczu

Średnie sezonu i ostatnie zdobycze punktowe obu składów z dostępnych statystyk meczowych. Statystyki tego meczu pojawią się tu po końcowej syrenie.

Statystyki meczu pojawią się tu po końcowej syrenie. Do tego czasu to liczby, z jakimi oba składy przystępują do meczu.

Średnie sezonu

Gospodarze

San Pablo Burgos

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO5 PKT
D. StewardPrzewidywana piątka723.717.92.33.02.116.6
Ziga SamarPrzewidywana piątka722.15.71.75.10.64.8
Balsa KoprivicaPrzewidywana piątka618.18.84.81.20.08.0
Sekou DoumbouyaPrzewidywana piątka723.413.44.41.60.914.4
Pablo AlmazanPrzewidywana piątka77.50.61.00.10.10.8
C. Audige721.711.42.01.71.310.0
Christian Sengfelder720.99.75.00.71.08.6
D. Radosavljevic720.35.44.62.00.16.2
Daniel Diez713.94.03.70.30.74.4
J. Taboada713.24.01.01.10.65.2
R. Lobaco711.73.71.30.70.73.4
Ruben Guerrero57.83.01.20.00.0–
Goście

Basket Zaragoza

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO5 PKT
Justin JaworskiGuardPrzewidywana piątka426.717.01.51.32.317.0
Roberts BlumbergsGuardPrzewidywana piątka424.08.03.81.01.88.0
Miguel GonzalezGuardPrzewidywana piątka411.43.52.50.31.03.5
Gabriel OlaseniCenterPrzewidywana piątka419.59.05.82.00.09.0
Guillem VivesGuardPrzewidywana piątka424.48.81.36.31.58.8
Nicolas BrussinoGuard424.110.34.31.52.310.3
Laurynas BirutisCenter420.512.34.82.00.012.3
Trae Bell-HaynesGuardOpuścili ostatni mecz319.211.71.74.71.311.7
Caleb HomesleyGuard416.78.82.30.51.38.8
Jaime Fernandez ManzanaresForward412.23.52.30.50.53.5
Sergi GarciaGuard211.42.51.51.50.52.5
C. Alias10.70.01.00.00.0–
J. Garcia10.70.00.00.00.0–
M. Lukic10.20.00.00.00.0–

Średnie sezonu ze statystyk w naszych danych (w tych rozgrywkach: 4 meczów gospodarzy i 4 gości). Ostatnia kolumna to punkty na mecz w ostatnich 5 spotkaniach; przewidywana piątka wynika z tego, kto w nich zaczynał.