Basketora

Zielona Gora – Bydgoszcz: typy

GospodarzeZielona Gora2–1, 7. miejsce ()GościeBydgoszcz1–2, 12. miejsce ()
Początek meczu

Typ pojawi się wkrótce

Ostatni mecz

Bydgoszcz105–95Zielona Gora

Porównanie drużyn

Zielona GoraPrzed meczemBydgoszcz
  • 3–1Bilans w sezonie1–2
  • 2–0Bilans u siebie / na wyjeździeGospodarze u siebie, goście na wyjeździe0–1
  • 3–1Ostatnie 10 meczów1–2
  • Z3Aktualna seriaP2
  • 90.3Punkty na mecz91.7
  • 86.3Punkty straconych na mecz93.3
  • +4.0Średnia różnica−1.6
  • 9 dniOdpoczynek przed tym meczem6 dni
  • 0Mecze w ostatnich 7 dniach0
  • 28.6Zbiórki na mecz33.3
  • 22.4Asysty na mecz20.3
  • 10.7Celne rzuty za 3 punkty na mecz13.7
  • 28.0Ławka: punkty na mecz31.7

Statystyki drużyn na mecz na podstawie ostatnich statystyk meczowych (liczba meczów: 3); bilanse i punkty z tego sezonu w tych rozgrywkach.

Część po części

DrużynaQ1Q2Q3Q4
Zielona Gora−1.522.0–23.5+5.525.0–19.5+3.025.0–22.0−3.018.3–21.3
Bydgoszcz+2.023.0–21.0−4.724.0–28.7−1.425.3–26.7+2.319.3–17.0

Średnia różnica w każdej części gry z ostatnich 10 meczów każdej drużyny w tych rozgrywkach; pod spodem punkty zdobyte–stracone.

Kluczowy pojedynek

Najlepsi strzelcy · średnie z ostatnich meczów (liczba meczów: 3)

  • 15.0Punkty22.0
  • 3.8Zbiórki5.0
  • 7.0Asysty4.3
  • 2.8Celne rzuty za 3 punkty2.3
  • 29.6Minuty29.2

Liderzy drużyn

Zielona GoraTen sezonBydgoszcz

Średnie na mecz w tym sezonie w tych rozgrywkach na podstawie dotychczasowych statystyk meczowych (meczów na drużynę: 3); tylko aktualne składy.

Kluczowe pojedynki

Podstawowi zawodnicy
PKT
15.0·22.0
ZB
3.8·5.0
AS
7.0·4.3
Podstawowi zawodnicy
PKT
14.0·12.0
ZB
3.0·2.3
AS
1.2·8.3
Podstawowi zawodnicy
PKT
11.2·11.7
ZB
4.4·5.0
AS
2.2·2.3
Podstawowi zawodnicy
PKT
10.4·9.7
ZB
3.6·5.0
AS
6.2·1.3
Podstawowi zawodnicy
PKT
4.6·7.0
ZB
3.4·8.3
AS
0.8·0.3

Prognozy dla zawodnikówPro

Przewidywane składy

Gospodarze
Zielona Gora

Przewidywany skład wyjściowy

  1. Andrzej Mazurczak
    W składzie wyjściowym: 5 z ostatnich 5
    PKT/M
    10.4
  2. C. J. Garrison
    W składzie wyjściowym: 5 z ostatnich 5
    PKT/M
    15.0
  3. V. Brkic
    W składzie wyjściowym: 5 z ostatnich 5
    PKT/M
    11.2
  4. T. White
    W składzie wyjściowym: 5 z ostatnich 5
    PKT/M
    14.0
  5. J. Wojcik
    W składzie wyjściowym: 5 z ostatnich 5
    PKT/M
    4.6
Goście
Bydgoszcz

Przewidywany skład wyjściowy

  1. J. Taylor
    W składzie wyjściowym: 3 z ostatnich 3
    PKT/M
    22.0
  2. Denzel Andersson
    W składzie wyjściowym: 3 z ostatnich 3
    PKT/M
    9.7
  3. J. Ogundiran
    W składzie wyjściowym: 3 z ostatnich 3
    PKT/M
    12.0
  4. J. Thomas
    W składzie wyjściowym: 3 z ostatnich 3
    PKT/M
    7.0
  5. K. Klaczek
    W składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 3
    PKT/M
    11.7
Autorzy zdjęć (6)

Ostatnia forma

Zielona Gora

3–1

2–1, 7. miejsce ()

Bydgoszcz

1–2

1–2, 12. miejsce ()

Bezpośrednie mecze

  • Bydgoszcz 105–95 Zielona Gora

Inne mecze tego dnia