Basketora

Los Angeles Clippers - Miami Heat: statystyki zawodników

Średnie sezonu i ostatnie zdobycze punktowe obu składów z dostępnych statystyk meczowych. Statystyki tego meczu pojawią się tu po końcowej syrenie.

Statystyki meczu pojawią się tu po końcowej syrenie. Do tego czasu to liczby, z jakimi oba składy przystępują do meczu.

Średnie sezonu

Gospodarze

Los Angeles Clippers

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO2 PKT
Darius GarlandGuardPrzewidywana piątka234.328.00.55.03.528.0
Rui HachimuraForwardPrzewidywana piątka232.413.07.01.52.513.0
Kris DunnGuardPrzewidywana piątka230.27.04.56.01.57.0
Derrick JonesForwardPrzewidywana piątka230.112.05.03.02.012.0
Isaiah JacksonForwardPrzewidywana piątka221.39.55.51.50.09.5
K. Wagler226.314.04.04.02.514.0
Brook LopezCenter223.519.57.50.51.519.5
K. Sanders218.93.51.54.00.53.5
Gradey DickGuard215.39.04.00.00.59.0
B. Miller19.44.03.01.00.0–
C. Christie12.00.00.00.00.0–
Jalen PickettGuard12.03.00.00.01.0–
N. Martinelli12.00.01.01.00.0–
Goście

Miami Heat

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO2 PKT
Davion MitchellGuardPrzewidywana piątka232.914.51.07.52.014.5
Giannis AntetokounmpoForwardPrzewidywana piątka231.435.59.03.00.535.5
Bam AdebayoCenterPrzewidywana piątka226.99.56.53.50.59.5
Andrew WigginsForwardPrzewidywana piątka226.49.55.01.51.09.5
Klay ThompsonGuardPrzewidywana piątka220.28.01.51.02.58.0
P. Larsson226.64.52.52.50.54.5
Bobby PortisForward222.99.06.01.52.09.0
Tim HardawayGuard219.65.54.01.01.55.5
Nikola JovicCenter218.84.54.01.50.04.5
D. Smith15.63.00.01.01.0–
Myron GardnerForward22.92.01.00.00.02.0
Nick RichardsCenter22.93.50.50.50.5–
R. Conwell22.91.00.00.50.01.0
Simone FontecchioForward22.90.00.50.00.00.0

Średnie sezonu ze statystyk w naszych danych (w tych rozgrywkach: 2 meczów gospodarzy i 2 gości). Ostatnia kolumna to punkty na mecz w ostatnich 2 spotkaniach; przewidywana piątka wynika z tego, kto w nich zaczynał.