Basketora

San Antonio Spurs - Houston Rockets: statystyki zawodników

Średnie sezonu i ostatnie zdobycze punktowe obu składów z dostępnych statystyk meczowych. Statystyki tego meczu pojawią się tu po końcowej syrenie.

Statystyki meczu pojawią się tu po końcowej syrenie. Do tego czasu to liczby, z jakimi oba składy przystępują do meczu.

Średnie sezonu

Gospodarze

San Antonio Spurs

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO3 PKT
Devin VassellForwardPrzewidywana piątka331.99.33.33.01.39.3
Victor WembanyamaCenterPrzewidywana piątka329.918.711.02.01.318.7
Stephon CastleGuardPrzewidywana piątka329.719.36.04.73.719.3
D. HarperPrzewidywana piątka329.518.35.02.71.018.3
De'Aaron FoxGuardPrzewidywana piątka329.316.74.77.71.316.7
Julian ChampagnieForward325.87.01.71.02.07.0
Keldon JohnsonForward320.58.35.31.70.38.3
Luke KornetCenter313.73.72.30.30.03.7
Harrison BarnesForward36.11.00.00.00.31.0
C. Bryant36.01.30.30.30.01.3
T. Reed22.11.01.50.00.01.0
D. Garcia11.22.00.00.00.0–
J. Gillespie11.22.00.00.00.0–
M. Brown11.20.00.01.00.0–
Goście

Houston Rockets

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO3 PKT
Kevin DurantForwardPrzewidywana piątka337.024.05.73.72.324.0
Amen ThompsonForwardPrzewidywana piątka336.217.710.34.70.717.7
Jabari Smith Jr.ForwardPrzewidywana piątka333.717.05.01.72.317.0
Alperen SengunCenterPrzewidywana piątka332.823.09.06.31.723.0
R. SheppardPrzewidywana piątka223.011.04.05.53.011.0
Fred VanVleetGuardOpuścili ostatni mecz230.510.02.58.02.510.0
Marcus SmartGuardOpuścili ostatni mecz223.97.52.51.51.07.5
Tari EasonForward320.111.03.30.00.011.0
Bogdan BogdanovicGuard315.06.31.01.01.76.3
Clint CapelaCenter29.41.03.00.50.01.0
Steven AdamsCenter18.94.02.01.00.0–
B. Thornton23.40.00.00.00.00.0
I. Crawford21.81.50.00.00.51.5
Jae'Sean TateForward21.30.00.00.00.00.0

Średnie sezonu ze statystyk w naszych danych (w tych rozgrywkach: 3 meczów gospodarzy i 3 gości). Ostatnia kolumna to punkty na mecz w ostatnich 3 spotkaniach; przewidywana piątka wynika z tego, kto w nich zaczynał.