Basketora

Charlotte Hornets - Cleveland Cavaliers: statystyki zawodników

Średnie sezonu i ostatnie zdobycze punktowe obu składów z dostępnych statystyk meczowych. Statystyki tego meczu pojawią się tu po końcowej syrenie.

Statystyki meczu pojawią się tu po końcowej syrenie. Do tego czasu to liczby, z jakimi oba składy przystępują do meczu.

Średnie sezonu

Gospodarze

Charlotte Hornets

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO3 PKT
Naz ReidCenterPrzewidywana piątka331.520.08.73.04.020.0
Brandon MillerForwardPrzewidywana piątka331.519.33.71.32.319.3
Dennis SchroderGuardPrzewidywana piątka330.916.04.74.31.016.0
S. JamesPrzewidywana piątka325.52.03.33.30.72.0
Moussa DiabateCenterPrzewidywana piątka325.58.77.01.70.08.7
Grayson AllenGuard327.517.32.74.04.017.3
R. Kalkbrenner318.65.35.72.00.05.3
Tidjane SalaunForward216.47.04.00.51.07.0
Royce O'NealeForward315.14.72.30.01.34.7
Hannes SteinbachForward112.06.05.00.00.0–
C. Anderson310.60.71.01.30.00.7
P. Hall19.70.01.03.00.0–
L. McNeeley27.72.02.50.00.0–
Goście

Cleveland Cavaliers

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO3 PKT
Donovan MitchellGuardPrzewidywana piątka235.227.07.53.52.027.0
Evan MobleyCenterPrzewidywana piątka234.519.09.02.51.519.0
James HardenGuardPrzewidywana piątka233.013.55.56.02.013.5
Peyton WatsonGuardPrzewidywana piątka230.69.01.52.51.09.0
Jarrett AllenCenterPrzewidywana piątka227.815.57.00.00.515.5
Sam MerrillGuard222.55.03.52.51.05.0
J. Tyson222.39.03.53.01.59.0
Mario HezonjaForward218.39.03.51.51.09.0
T. Proctor27.82.50.01.50.52.5
Craig PorterGuard26.31.52.00.50.51.5

Średnie sezonu ze statystyk w naszych danych (w tych rozgrywkach: 3 meczów gospodarzy i 2 gości). Ostatnia kolumna to punkty na mecz w ostatnich 3 spotkaniach; przewidywana piątka wynika z tego, kto w nich zaczynał.