Basketora

Juventus - Lietkabelis: statystyki zawodników

Średnie sezonu i ostatnie zdobycze punktowe obu składów z dostępnych statystyk meczowych. Statystyki tego meczu pojawią się tu po końcowej syrenie.

Statystyki meczu pojawią się tu po końcowej syrenie. Do tego czasu to liczby, z jakimi oba składy przystępują do meczu.

Średnie sezonu

Gospodarze

Juventus

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO5 PKT
Tevian JonesPrzewidywana piątka426.39.86.02.00.59.8
J. PagenkopfPrzewidywana piątka426.09.52.85.01.39.5
Sarunas BeniusisPrzewidywana piątka417.410.04.80.30.010.0
C. HunterPrzewidywana piątka424.712.02.81.81.312.0
Cameron ReynoldsPrzewidywana piątka227.211.03.50.03.011.0
Laurynas Beliauskas424.99.54.81.81.89.5
Emmanuel Nzekwesi323.315.07.71.00.715.0
J. FurmanavciusOpuścili ostatni mecz322.85.32.01.30.75.3
K. Pohto417.62.83.02.30.32.8
B. Huntley-Hatfield116.48.06.00.00.0–
G. Matulis410.82.81.80.80.32.8
Goście

Lietkabelis

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO5 PKT
Ognjen JaramazPrzewidywana piątka526.98.43.43.61.28.4
A. SchumacherPrzewidywana piątka526.611.22.43.01.011.2
Ivan FevrierPrzewidywana piątka525.214.24.60.62.214.2
Daniel BaslykPrzewidywana piątka521.25.42.80.41.05.4
M. IlicPrzewidywana piątka518.14.04.00.80.04.0
Gabrielius Maldunas521.73.86.02.40.03.8
K. Kennedy521.08.62.21.41.28.6
Marius Valinskas516.59.41.61.61.09.4
Nojus Radzius512.04.01.01.60.64.0
G. Nemeiksa59.54.82.00.00.44.8
Zygimantas Simonis16.83.00.00.01.0–

Średnie sezonu ze statystyk w naszych danych (w tych rozgrywkach: 2 meczów gospodarzy i 2 gości). Ostatnia kolumna to punkty na mecz w ostatnich 5 spotkaniach; przewidywana piątka wynika z tego, kto w nich zaczynał.