Basketora

Mykonos - AS Karditsas: statystyki zawodników

Średnie sezonu i ostatnie zdobycze punktowe obu składów z dostępnych statystyk meczowych. Statystyki tego meczu pojawią się tu po końcowej syrenie.

Statystyki meczu pojawią się tu po końcowej syrenie. Do tego czasu to liczby, z jakimi oba składy przystępują do meczu.

Średnie sezonu

Gospodarze

Mykonos

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO5 PKT
Tyree ApplebyPrzewidywana piątka633.014.32.75.81.515.6
Jermaine LovePrzewidywana piątka630.118.53.53.21.220.0
DJ FunderburkPrzewidywana piątka625.513.86.70.50.513.6
Elijah ChildsPrzewidywana piątka629.98.06.81.50.77.4
D. SkoulidasPrzewidywana piątka624.79.52.80.32.88.2
Ronnie Harrell222.98.56.52.01.0–
V. Mantzaris214.04.52.01.51.04.5
Filippos Tigkas613.84.80.81.00.54.8
K. Iatridis611.12.24.00.80.52.2
Vasileios Kavvadas66.32.51.50.20.02.4
I. Sidiroilias65.50.30.50.00.00.4
V. Tolias15.10.00.00.00.0–
Angelos Lagios64.90.30.70.20.00.4
Khalid Moore13.41.01.00.00.0–
K. Petanidis32.90.70.70.00.00.7
Goście

AS Karditsas

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO5 PKT
Justin TurnerGuardPrzewidywana piątka429.415.31.51.81.815.3
K. JacksonPrzewidywana piątka423.88.31.82.30.88.3
Andreas PetropoulosGuardPrzewidywana piątka418.93.52.50.50.83.5
Francis OkoroCenterPrzewidywana piątka418.14.36.80.50.04.3
J. FrancisPrzewidywana piątka419.67.86.80.00.07.8
Jordan McRaeGuard422.615.01.80.31.015.0
C. SmithOpuścili ostatni mecz319.85.76.01.00.35.7
Nikos GikasGuard418.05.32.33.80.85.3
A. Roumoglou417.23.51.80.81.03.5
K. Kampouridis29.60.00.50.00.00.0
K. Bilalis32.70.00.30.00.00.0

Średnie sezonu ze statystyk w naszych danych (w tych rozgrywkach: 3 meczów gospodarzy i 4 gości). Ostatnia kolumna to punkty na mecz w ostatnich 5 spotkaniach; przewidywana piątka wynika z tego, kto w nich zaczynał.