Basketora

Lyon-Villeurbanne - Cholet: statystyki zawodników

Średnie sezonu i ostatnie zdobycze punktowe obu składów z dostępnych statystyk meczowych. Statystyki tego meczu pojawią się tu po końcowej syrenie.

Statystyki meczu pojawią się tu po końcowej syrenie. Do tego czasu to liczby, z jakimi oba składy przystępują do meczu.

Średnie sezonu

Gospodarze

Lyon-Villeurbanne

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO5 PKT
Jae CrowderForwardPrzewidywana piątka423.411.04.02.51.011.0
Joel BolomboyCenterPrzewidywana piątka521.27.44.81.00.07.4
Both GachGuardPrzewidywana piątka421.511.52.51.31.311.5
Hugo BessonGuardPrzewidywana piątka520.312.02.21.61.012.0
Tremont WatersGuardPrzewidywana piątka422.412.01.34.01.812.0
Edwin JacksonGuardOpuścili ostatni mecz223.98.52.54.52.08.5
Tyty WashingtonGuard421.710.31.54.51.310.3
Patty MillsGuard320.411.31.71.71.711.3
Juhann BegarinGuard119.56.06.03.00.0–
Myles CaleGuard217.86.01.52.01.06.0
Nate SestinaForward416.58.82.31.32.08.8
Bodian MassaCenter412.92.02.50.50.02.0
Yves PonsGuard312.02.72.70.30.3–
M. O. Dada Fodzo311.25.31.02.00.05.3
David LightyGuard311.02.30.71.00.02.3
L. Sanz10.20.01.00.00.0–
Goście

Cholet

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO5 PKT
M. DiarraPrzewidywana piątka423.810.09.51.31.510.0
T. SnellPrzewidywana piątka421.45.01.81.31.55.0
L. KiddPrzewidywana piątka421.39.83.80.80.09.8
M. CazalonPrzewidywana piątka422.37.83.32.80.57.8
N. LockePrzewidywana piątka420.58.50.81.01.58.5
Jarrod WestOpuścili ostatni mecz322.44.71.06.00.34.7
Digue Diawara419.912.02.30.51.012.0
A. Towo-Nansi419.311.31.34.01.311.3
Jonathan Williams215.32.03.51.50.02.0
S. Raharimanantoanina414.14.04.30.50.04.0
A. Fall412.95.51.81.30.35.5

Średnie sezonu ze statystyk w naszych danych (w tych rozgrywkach: 2 meczów gospodarzy i 3 gości). Ostatnia kolumna to punkty na mecz w ostatnich 5 spotkaniach; przewidywana piątka wynika z tego, kto w nich zaczynał.