Tartu Ulikool – MZT Skopje: typy
GospodarzeTartu Ulikool1–2, 5. miejsce (Group E)GościeMZT Skopje0–3, 6. miejsce (Group E)
Początek meczu
Typ pojawi się wkrótce
Ostatni mecz
MZT Skopje92–95Tartu Ulikool
Porównanie drużyn
Tartu UlikoolPrzed meczemMZT Skopje
- 1–2Bilans w sezonie0–3
- 0–1Bilans u siebie / na wyjeździeGospodarze u siebie, goście na wyjeździe0–1
- 1–2Ostatnie 10 meczów0–3
- P1Aktualna seriaP3
- 88.0Punkty na mecz74.7
- 98.0Punkty straconych na mecz82.0
- −10.0Średnia różnica−7.3
- 6 dniOdpoczynek przed tym meczem6 dni
- 0Mecze w ostatnich 7 dniach0
- 30.7Zbiórki na mecz34.0
- 25.3Asysty na mecz15.0
- 10.3Celne rzuty za 3 punkty na mecz6.0
- 29.7Ławka: punkty na mecz32.5
Statystyki drużyn na mecz na podstawie ostatnich statystyk meczowych (liczba meczów: 2); bilanse i punkty z tego sezonu w tych rozgrywkach.
Część po części
| Drużyna | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Tartu Ulikool | −9.319.0–28.3 | +0.322.3–22.0 | +1.422.7–21.3 | −2.324.0–26.3 |
| MZT Skopje | −4.019.7–23.7 | 0.020.7–20.7 | −4.316.7–21.0 | +1.017.7–16.7 |
Średnia różnica w każdej części gry z ostatnich 10 meczów każdej drużyny w tych rozgrywkach; pod spodem punkty zdobyte–stracone.
Kluczowy pojedynek
Najlepsi strzelcy · średnie z ostatnich meczów (liczba meczów: 2)
- 17.7Punkty16.0
- 5.7Zbiórki8.5
- 2.7Asysty3.0
- 2.3Celne rzuty za 3 punkty1.0
- 31.9Minuty27.7
Liderzy drużyn
Tartu UlikoolTen sezonMZT Skopje
- Punkty · PKT/M
- Zbiórki · ZB/M
- Asysty · AS/M
- Celne rzuty za 3 punkty · 3PKT/M
Średnie na mecz w tym sezonie w tych rozgrywkach na podstawie dotychczasowych statystyk meczowych (meczów na drużynę: 2); tylko aktualne składy.
Kluczowe pojedynki
Prognozy dla zawodnikówPro
Przewidywane składy
Gospodarze
Tartu Ulikool
Przewidywany skład wyjściowy
- K. PalekW składzie wyjściowym: 3 z ostatnich 3
- PKT/M
- 17.7
- ZB/M
- 5.7
- AS/M
- 2.7
- C. MaidohW składzie wyjściowym: 3 z ostatnich 3
- PKT/M
- 8.3
- ZB/M
- 5.7
- AS/M
- 1.7
- R. ValgeW składzie wyjściowym: 3 z ostatnich 3
- PKT/M
- 7.0
- ZB/M
- 1.0
- AS/M
- 2.7
- M. PaasojaW składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 3
- PKT/M
- 11.3
- ZB/M
- 1.3
- AS/M
- 2.3
- McEwen M. S.W składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 3
- PKT/M
- 15.0
- ZB/M
- 4.7
- AS/M
- 5.0
Goście
MZT Skopje
Przewidywany skład wyjściowy
- Dimitrije NikolicW składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 2
- PKT/M
- 16.0
- ZB/M
- 8.5
- AS/M
- 3.0
- Andrej MaslinkoW składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 2
- PKT/M
- 9.5
- ZB/M
- 5.5
- AS/M
- 0.0
- Vojdan StojanovskiW składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 2
- PKT/M
- 7.0
- ZB/M
- 1.5
- AS/M
- 1.5
- N. FarrakhanW składzie wyjściowym: 1 z ostatnich 2
- PKT/M
- 16.0
- ZB/M
- 3.0
- AS/M
- 1.0
- L. VarnerW składzie wyjściowym: 1 z ostatnich 2
- PKT/M
- 4.0
- ZB/M
- 0.5
- AS/M
- 0.5
Autorzy zdjęć (1)
- Vojdan Stojanovski · Stephreef, CC BY-SA 3.0
Ostatnia forma
Tartu Ulikool
1–21–2, 5. miejsce (Group E)
PZP
- @ AEK Larnaca93–99
- @ MZT Skopje95–92
- vs Dziki Warszawa76–103
Bezpośrednie mecze
- MZT Skopje 92–95 Tartu Ulikool
Inne mecze tego dnia
- NBBCorinthians PaulistaPaulistanoTyp pojawi się wkrótce
- NBAToronto RaptorsNew York KnicksTyp pojawi się wkrótce
- NBASan Antonio SpursDetroit PistonsTyp pojawi się wkrótce
- NBAMinnesota TimberwolvesPortland Trail BlazersTyp pojawi się wkrótce
- NBLNew Zealand BreakersSouth East MelbourneTyp pojawi się wkrótce
- EuroCupTortonaRigas ZelliTyp pojawi się wkrótce
- LKLNevezisRytasTyp pojawi się wkrótce
- EuroLeagueBesiktasReal MadridTyp pojawi się wkrótce
- EuroCupCluj-NapocaMaxima RomaTyp pojawi się wkrótce
- Basketball Champions LeagueAEK AthensSzombathelyTyp pojawi się wkrótce
- Basketball Champions LeagueGalatasarayLegiaTyp pojawi się wkrótce
- EuroCupCedevita OlimpijaSan Pablo BurgosTyp pojawi się wkrótce




