Basketora

Denizli Basket – Benfica: typy

GospodarzeDenizli BasketGościeBenfica3–0, 1. miejsce (Group G)
Początek meczu

Typ pojawi się wkrótce

Ostatni mecz

Benfica96–91Denizli Basket

Porównanie drużyn

Denizli BasketPrzed meczemBenfica
  • 2–1Bilans w sezonie3–0
  • 1–0Bilans u siebie / na wyjeździeGospodarze u siebie, goście na wyjeździe1–0
  • 2–1Ostatnie 10 meczów3–0
  • Z1Aktualna seriaZ3
  • 84.7Punkty na mecz95.0
  • 80.3Punkty straconych na mecz85.0
  • +4.4Średnia różnica+10.0
  • 1 dzieńOdpoczynek przed tym meczem5 dni
  • 0Mecze w ostatnich 7 dniach0
  • 32.2Zbiórki na mecz32.6
  • 15.8Asysty na mecz16.0
  • 6.8Celne rzuty za 3 punkty na mecz8.2
  • 22.8Ławka: punkty na mecz31.6

Statystyki drużyn na mecz na podstawie ostatnich statystyk meczowych (liczba meczów: 5); bilanse i punkty z tego sezonu w tych rozgrywkach.

Część po części

DrużynaQ1Q2Q3Q4
Denizli Basket−0.324.0–24.3+2.321.3–19.0−4.016.0–20.0+6.323.3–17.0
Benfica+5.325.0–19.7−2.720.0–22.7+10.325.3–15.0−3.024.7–27.7

Średnia różnica w każdej części gry z ostatnich 10 meczów każdej drużyny w tych rozgrywkach; pod spodem punkty zdobyte–stracone.

Kluczowy pojedynek

Najlepsi strzelcy · średnie z ostatnich meczów (liczba meczów: 5)

  • 19.4Punkty16.2
  • 1.6Zbiórki3.8
  • 1.8Asysty4.0
  • 1.2Celne rzuty za 3 punkty1.0
  • 26.9Minuty25.7

Liderzy drużyn

Denizli BasketTen sezonBenfica

Średnie na mecz w tym sezonie w tych rozgrywkach na podstawie dotychczasowych statystyk meczowych (meczów na drużynę: 3); tylko aktualne składy.

Kluczowe pojedynki

Podstawowi zawodnicy
PKT
19.4·16.2
ZB
1.6·3.8
AS
1.8·4.0
Podstawowi zawodnicy
PKT
13.2·14.2
ZB
4.6·5.4
AS
1.2·4.0
Podstawowi zawodnicy
PKT
10.6·11.6
ZB
1.0·4.8
AS
3.8·1.4
Podstawowi zawodnicy
PKT
7.2·11.4
ZB
8.6·3.2
AS
1.2·2.0
Podstawowi zawodnicy
PKT
5.4·3.8
ZB
4.2·1.8
AS
0.6·0.4

Prognozy dla zawodnikówPro

Przewidywane składy

Gospodarze
Denizli Basket

Przewidywany skład wyjściowy

  1. Victor Bailey
    W składzie wyjściowym: 5 z ostatnich 5
    PKT/M
    19.4
  2. Marko Pecarski
    W składzie wyjściowym: 4 z ostatnich 5
    PKT/M
    5.4
  3. John Meeks
    W składzie wyjściowym: 4 z ostatnich 5
    PKT/M
    13.2
  4. Mahir Agva
    W składzie wyjściowym: 4 z ostatnich 5
    PKT/M
    7.2
  5. B. Ivey
    W składzie wyjściowym: 4 z ostatnich 5
    PKT/M
    10.6
Goście
Benfica

Przewidywany skład wyjściowy

  1. L. Barrett
    W składzie wyjściowym: 5 z ostatnich 5
    PKT/M
    11.4
  2. E. Crandall
    W składzie wyjściowym: 5 z ostatnich 5
    PKT/M
    14.2
  3. O. Okeke
    W składzie wyjściowym: 4 z ostatnich 5
    PKT/M
    3.8
  4. Aleksander Dziewa
    W składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 5
    PKT/M
    11.6
  5. L. Muhammad
    W składzie wyjściowym: 3 z ostatnich 5
    PKT/M
    16.2
Autorzy zdjęć (6)

Ostatnia forma

Denizli Basket

2–1

Benfica

3–0

3–0, 1. miejsce (Group G)

Bezpośrednie mecze

  • Benfica 96–91 Denizli Basket

Inne mecze tego dnia