Szolnoki Olaj – Basquet Girona: typy
GospodarzeSzolnoki Olaj0–2, 6. miejsce (Group B)GościeBasquet Girona3–0, 1. miejsce (Group B)
Początek meczu
Typ pojawi się wkrótce
Porównanie drużyn
Szolnoki OlajPrzed meczemBasquet Girona
- 0–2Bilans w sezonie3–0
- 0–1Bilans u siebie / na wyjeździeGospodarze u siebie, goście na wyjeździe1–0
- 0–2Ostatnie 10 meczów3–0
- P2Aktualna seriaZ3
- 78.0Punkty na mecz95.7
- 91.5Punkty straconych na mecz73.0
- −13.5Średnia różnica+22.7
- 5 dniOdpoczynek przed tym meczem2 dni
- 0Mecze w ostatnich 7 dniach0
Część po części
| Drużyna | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Szolnoki Olaj | +5.022.0–17.0 | −8.517.5–26.0 | −7.517.5–25.0 | −2.521.0–23.5 |
| Basquet Girona | +9.326.0–16.7 | +3.722.7–19.0 | +4.323.3–19.0 | +5.423.7–18.3 |
Średnia różnica w każdej części gry z ostatnich 10 meczów każdej drużyny w tych rozgrywkach; pod spodem punkty zdobyte–stracone.
Liderzy drużyn
Szolnoki OlajTen sezonBasquet Girona
- Punkty · PKT/M
- Zbiórki · ZB/M
- Asysty · AS/M
- Celne rzuty za 3 punkty · 3PKT/M
Prognozy dla zawodnikówPro
Przewidywane składy
Gospodarze
Szolnoki Olaj
Przewidywany skład wyjściowy
- Boris KrnjajskiW składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 2
- PKT/M
- 11.0
- ZB/M
- 4.5
- AS/M
- 6.0
- Pierre-Louis J.W składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 2
- PKT/M
- 15.0
- ZB/M
- 4.0
- AS/M
- 2.5
- Auston BarnesW składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 2
- PKT/M
- 11.5
- ZB/M
- 3.5
- AS/M
- 0.5
- Cseh B.W składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 2
- PKT/M
- 3.5
- ZB/M
- 1.5
- AS/M
- 2.0
- Goodwin C.W składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 2
- PKT/M
- 5.0
- ZB/M
- 4.5
- AS/M
- 1.0
Goście
Basquet Girona
Nie mamy jeszcze statystyk meczowych drużyny Basquet Girona.
Ostatnia forma
Szolnoki Olaj
0–20–2, 6. miejsce (Group B)
PP
- @ Dinamo Bucharest76–93
- vs Zielona Gora80–90
Basquet Girona
3–03–0, 1. miejsce (Group B)
ZZZ
- vs Zielona Gora109–68
- @ Oostende91–76
- vs Dinamo Bucharest87–75
Bezpośrednie mecze
Brak ostatnich bezpośrednich meczów w naszych danych.


