Basketora

Monaco – Ulm statystyki zawodników w meczu

Średnie sezonu i ostatnie zdobycze punktowe obu składów z dostępnych statystyk meczowych. Statystyki tego meczu pojawią się tu po końcowej syrenie.

Statystyki meczu pojawią się tu po końcowej syrenie. Do tego czasu to liczby, z jakimi oba składy przystępują do meczu.

Średnie sezonu

Gospodarze

Monaco

Nie mamy jeszcze statystyk meczowych drużyny Monaco.

Goście

Ulm

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO5 PKT
I. Watson-BoyePrzewidywana piątka526.612.23.04.02.612.2
M. RatajPrzewidywana piątka522.811.62.81.20.211.6
A. TraorePrzewidywana piątka520.38.04.81.40.48.0
J. SimsPrzewidywana piątka526.915.84.22.22.215.8
Marvin HeckelGuardPrzewidywana piątka513.13.00.23.40.43.0
O. Shittu522.312.05.40.80.212.0
A. Atamna520.38.80.83.61.28.8
M. Faye517.85.62.81.81.05.6
Lucas FischerGuard214.56.01.01.00.06.0
Devin SchmidtForward414.08.32.01.32.58.3
Lenny LiedtkeForward58.53.81.40.20.23.8
D. Koroma54.30.81.00.00.00.8

Średnie sezonu ze statystyk w naszych danych (w tych rozgrywkach: 0 meczów gospodarzy i 5 gości). Ostatnia kolumna to punkty na mecz w ostatnich 5 spotkaniach; przewidywana piątka wynika z tego, kto w nich zaczynał.