Basketora

Hapoel Jerusalem - San Pablo Burgos: statystyki zawodników

Średnie sezonu i ostatnie zdobycze punktowe obu składów z dostępnych statystyk meczowych. Statystyki tego meczu pojawią się tu po końcowej syrenie.

Statystyki meczu pojawią się tu po końcowej syrenie. Do tego czasu to liczby, z jakimi oba składy przystępują do meczu.

Średnie sezonu

Gospodarze

Hapoel Jerusalem

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO5 PKT
David RoddyPrzewidywana piątka425.610.03.01.81.510.0
Kenneth LoftonPrzewidywana piątka424.319.87.02.00.819.8
Dusan MileticPrzewidywana piątka415.010.35.00.50.510.3
Ethan BurgPrzewidywana piątka414.02.01.51.80.32.0
Jaleen SmithPrzewidywana piątka426.812.82.86.32.512.8
Shake Milton425.310.32.53.00.810.3
Yovel Zoosman421.27.82.81.01.07.8
Devontae Cacok420.69.07.02.30.09.0
Nimrod Levi413.74.83.30.51.04.8
Lorenzo Brown313.11.31.73.30.01.3
R. Hoover26.02.00.02.00.52.0
Yotam Hanochi12.70.01.00.00.0–
Goście

San Pablo Burgos

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO5 PKT
Balsa KoprivicaPrzewidywana piątka519.19.85.21.20.09.8
D. StewardPrzewidywana piątka624.518.32.53.02.017.6
Ziga SamarPrzewidywana piątka622.46.32.04.30.77.2
Sekou DoumbouyaPrzewidywana piątka622.512.84.71.70.513.2
D. RadosavljevicPrzewidywana piątka620.74.54.72.00.04.4
C. Audige620.79.81.81.51.09.8
Christian Sengfelder619.98.74.20.81.07.6
Daniel Diez614.44.03.50.30.84.2
J. Taboada612.64.30.81.00.74.8
R. Lobaco611.23.21.20.70.82.0
Pablo Almazan68.20.71.20.20.20.8
Ruben Guerrero57.83.01.20.00.02.0

Średnie sezonu ze statystyk w naszych danych (w tych rozgrywkach: 4 meczów gospodarzy i 3 gości). Ostatnia kolumna to punkty na mecz w ostatnich 5 spotkaniach; przewidywana piątka wynika z tego, kto w nich zaczynał.