Basketora
LithuaniaLKL

RytasTypy, terminarz i wyniki

LKL2.Bilans3–1

Miejsce w tabeli

LKL

#DrużynaMZP%+/−Forma
2Rytas431.750+21–
  • Play-offy
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

Basketball Champions League · Group A

#DrużynaMZP%+/−Forma
3Rytas211.500−19–
  • Awans
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

Najbliższe mecze

Przewidywany skład na następny mecz

Goście
Rytas

Przewidywany skład wyjściowy

  1. Gytis Radzevicius
    W składzie wyjściowym: 4 z ostatnich 4
    PKT/M
    9.5
  2. A. Gudaitis
    W składzie wyjściowym: 4 z ostatnich 4
    PKT/M
    11.0
  3. Martynas Paliukenas
    W składzie wyjściowym: 4 z ostatnich 4
    PKT/M
    4.3
  4. Cassius Winston
    W składzie wyjściowym: 3 z ostatnich 4
    PKT/M
    11.0
  5. R. Lindo
    W składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 4
    PKT/M
    8.3

Rotacja rezerwowych

Opuścili ostatni mecz

Podstawowi zawodnicy, którzy nie zagrali w ostatnim meczu: kontuzja, odpoczynek lub zawieszenie (nasze dane nie podają przyczyny).

Autorzy zdjęć (7)

Gytis Radzevicius: User:Zafer, CC BY-SA 4.0; Martynas Paliukenas: Keres 40, CC BY-SA 4.0; Cassius Winston: Bryan Horowitz, CC BY-SA 2.0; Matas Jogela: User:Zafer, CC BY-SA 4.0; A. Marciulionis: User:Zafer, CC BY-SA 4.0; Gytis Masiulis: Sakhalinio, CC BY-SA 4.0; Kay Bruhnke: Sven Mandel, CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons

Skład i średnie

ZawodnikMS5MIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/M
Gytis Radzevicius4428.09.55.32.01.3
Kay Bruhnke2223.811.03.00.02.5
Cassius Winston3323.511.02.76.31.0
A. Gudaitis4422.911.06.50.50.0
R. Lindo4221.48.33.50.80.8
M. DeVoe4120.410.03.32.31.0
Matas Jogela4018.93.82.52.80.3
A. Marciulionis4018.58.83.02.50.5
Gytis Masiulis3017.09.35.01.01.7
Martynas Paliukenas4411.54.31.31.01.3
Oskaras Pleikys4011.04.52.50.50.0
I. Urbonas306.50.70.70.00.0
K. Snitka100.60.00.00.00.0

Średnie na mecz w tym sezonie na podstawie statystyk meczowych w naszych danych (liczba meczów: 4).

Ostatnie wyniki