Miejsce w tabeli
Najbliższe mecze
Przewidywany skład na następny mecz
Goście
Rytas
Przewidywany skład wyjściowy
- Gytis RadzeviciusW składzie wyjściowym: 4 z ostatnich 4
- PKT/M
- 9.5
- ZB/M
- 5.3
- AS/M
- 2.0
- A. GudaitisW składzie wyjściowym: 4 z ostatnich 4
- PKT/M
- 11.0
- ZB/M
- 6.5
- AS/M
- 0.5
- Martynas PaliukenasW składzie wyjściowym: 4 z ostatnich 4
- PKT/M
- 4.3
- ZB/M
- 1.3
- AS/M
- 1.0
- Cassius WinstonW składzie wyjściowym: 3 z ostatnich 4
- PKT/M
- 11.0
- ZB/M
- 2.7
- AS/M
- 6.3
- R. LindoW składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 4
- PKT/M
- 8.3
- ZB/M
- 3.5
- AS/M
- 0.8
Rotacja rezerwowych
- M. DeVoe20.4 min na mecz
- PKT/M
- 10.0
- ZB/M
- 3.3
- AS/M
- 2.3
- Matas Jogela18.9 min na mecz
- PKT/M
- 3.8
- ZB/M
- 2.5
- AS/M
- 2.8
- A. Marciulionis18.5 min na mecz
- PKT/M
- 8.8
- ZB/M
- 3.0
- AS/M
- 2.5
- Gytis Masiulis17.0 min na mecz
- PKT/M
- 9.3
- ZB/M
- 5.0
- AS/M
- 1.0
- Oskaras Pleikys11.0 min na mecz
- PKT/M
- 4.5
- ZB/M
- 2.5
- AS/M
- 0.5
- I. Urbonas6.5 min na mecz
- PKT/M
- 0.7
- ZB/M
- 0.7
- AS/M
- 0.0
Opuścili ostatni mecz
- Kay Bruhnke11.0 PKT · 23.8 MIN
Podstawowi zawodnicy, którzy nie zagrali w ostatnim meczu: kontuzja, odpoczynek lub zawieszenie (nasze dane nie podają przyczyny).
Autorzy zdjęć (7)
Gytis Radzevicius: User:Zafer, CC BY-SA 4.0; Martynas Paliukenas: Keres 40, CC BY-SA 4.0; Cassius Winston: Bryan Horowitz, CC BY-SA 2.0; Matas Jogela: User:Zafer, CC BY-SA 4.0; A. Marciulionis: User:Zafer, CC BY-SA 4.0; Gytis Masiulis: Sakhalinio, CC BY-SA 4.0; Kay Bruhnke: Sven Mandel, CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons
Skład i średnie
| Zawodnik | M | S5 | MIN/M | PKT/M | ZB/M | AS/M | 3PKT/M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gytis Radzevicius | 4 | 4 | 28.0 | 9.5 | 5.3 | 2.0 | 1.3 |
| Kay Bruhnke | 2 | 2 | 23.8 | 11.0 | 3.0 | 0.0 | 2.5 |
| Cassius Winston | 3 | 3 | 23.5 | 11.0 | 2.7 | 6.3 | 1.0 |
| A. Gudaitis | 4 | 4 | 22.9 | 11.0 | 6.5 | 0.5 | 0.0 |
| R. Lindo | 4 | 2 | 21.4 | 8.3 | 3.5 | 0.8 | 0.8 |
| M. DeVoe | 4 | 1 | 20.4 | 10.0 | 3.3 | 2.3 | 1.0 |
| Matas Jogela | 4 | 0 | 18.9 | 3.8 | 2.5 | 2.8 | 0.3 |
| A. Marciulionis | 4 | 0 | 18.5 | 8.8 | 3.0 | 2.5 | 0.5 |
| Gytis Masiulis | 3 | 0 | 17.0 | 9.3 | 5.0 | 1.0 | 1.7 |
| Martynas Paliukenas | 4 | 4 | 11.5 | 4.3 | 1.3 | 1.0 | 1.3 |
| Oskaras Pleikys | 4 | 0 | 11.0 | 4.5 | 2.5 | 0.5 | 0.0 |
| I. Urbonas | 3 | 0 | 6.5 | 0.7 | 0.7 | 0.0 | 0.0 |
| K. Snitka | 1 | 0 | 0.6 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Średnie na mecz w tym sezonie na podstawie statystyk meczowych w naszych danych (liczba meczów: 4).

