Basketora
EuropeFIBA Europe Cup

OostendeTypy, terminarz i wyniki

Group B2.Bilans2–1

Miejsce w tabeli

FIBA Europe Cup · Group B

#DrużynaMZP%+/−Forma
2Oostende321.667−4–
  • Awans
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

Najbliższe mecze

Przewidywany skład na następny mecz

Goście
Oostende

Przewidywany skład wyjściowy

  1. Pierre-Antoine Gillet
    W składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 2
    PKT/M
    9.5
  2. Jo Mennes
    W składzie wyjściowym: 2 z ostatnich 2
    PKT/M
    1.0
  3. Swenson S.
    W składzie wyjściowym: 1 z ostatnich 2
    PKT/M
    19.0
  4. Konstantin Kostadinov
    W składzie wyjściowym: 1 z ostatnich 2
    PKT/M
    15.5
  5. Miller A.
    W składzie wyjściowym: 1 z ostatnich 2
    PKT/M
    6.5

Rotacja rezerwowych

  • Heady J.
    21.2 min na mecz
    PKT/M
    6.0
  • Simon Buysse
    20.5 min na mecz
    PKT/M
    5.5
  • Clayton A.
    19.3 min na mecz
    PKT/M
    8.5
  • Sylla M.
    15.2 min na mecz
    PKT/M
    4.0
  • Pieters D.
    4.1 min na mecz
    PKT/M
    2.0

Skład i średnie

ZawodnikMS5MIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/M
Swenson S.2127.619.04.55.54.0
Leffew D.1125.85.07.02.01.0
Pierre-Antoine Gillet2225.69.52.51.02.5
Heady J.2121.26.05.01.00.0
Simon Buysse2020.55.50.03.01.5
Konstantin Kostadinov2119.815.56.51.50.0
Clayton A.2019.38.52.51.01.5
Jo Mennes2219.21.04.04.50.0
Sylla M.2115.24.07.02.00.0
Miller A.2114.66.51.01.50.5
Pieters D.204.12.00.00.00.0

Średnie na mecz w tym sezonie na podstawie statystyk meczowych w naszych danych (liczba meczów: 2).

Ostatnie wyniki