Basketora
BrazilNBB

BrasiliaTypy, terminarz i wyniki

NBB5.Bilans1–0

Miejsce w tabeli

NBB

#DrużynaMZP%+/−Forma
5Brasilia1101.000+12–
  • Play-offy
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

Najbliższe mecze

Przewidywany skład na następny mecz

Gospodarze
Brasilia

Przewidywany skład wyjściowy

  1. Martin Fernandez
    W składzie wyjściowym: 1 z ostatnich 1
    PKT/M
    26.0
  2. Kauan Nascimento Raymundo
    W składzie wyjściowym: 1 z ostatnich 1
    PKT/M
    18.0
  3. J. Cylla
    W składzie wyjściowym: 1 z ostatnich 1
    PKT/M
    24.0
  4. Kevin Crescenzi
    W składzie wyjściowym: 1 z ostatnich 1
    PKT/M
    13.0
  5. Cabral Leao Augusto
    W składzie wyjściowym: 0 z ostatnich 1
    PKT/M
    3.0

Rotacja rezerwowych

Skład i średnie

ZawodnikMS5MIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/M
Martin Fernandez1137.326.06.04.06.0
Kauan Nascimento Raymundo1133.918.010.02.01.0
J. Cylla1131.224.04.02.02.0
Kevin Crescenzi1130.813.05.07.02.0
Cabral Leao Augusto1018.93.03.05.01.0
Matheus Gueiros107.10.00.02.00.0
M. De Paiva105.22.00.00.00.0

Średnie na mecz w tym sezonie na podstawie statystyk meczowych w naszych danych (liczba meczów: 1).

Ostatnie wyniki