Basketora

Corinthians Paulista – Pinheiros statystyki zawodników w meczu

Średnie sezonu i ostatnie zdobycze punktowe obu składów z dostępnych statystyk meczowych. Statystyki tego meczu pojawią się tu po końcowej syrenie.

Statystyki meczu pojawią się tu po końcowej syrenie. Do tego czasu to liczby, z jakimi oba składy przystępują do meczu.

Średnie sezonu

Gospodarze

Corinthians Paulista

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO2 PKT
Camilo VictorPrzewidywana piątka235.410.04.53.01.010.0
Elinho CorazzaPrzewidywana piątka235.115.53.58.53.515.5
Gemadinha SaccoPrzewidywana piątka232.113.52.02.02.013.5
Victor LealPrzewidywana piątka216.08.03.50.50.08.0
Caue BorgesPrzewidywana piątka133.914.06.04.02.014.0
Tiago Faria222.814.04.52.02.514.0
L. Cardoso216.45.04.00.50.55.0
Gabriel Souza211.85.01.51.00.05.0
Goście

Pinheiros

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO2 PKT
B. WeatherspoonPrzewidywana piątka224.913.53.02.52.013.5
G. Batista VieiraPrzewidywana piątka224.18.03.00.52.08.0
Brayan BoffPrzewidywana piątka223.010.57.02.51.010.5
Felipe VezaroPrzewidywana piątka222.46.53.53.00.56.5
F. GregatePrzewidywana piątka221.46.52.54.51.06.5
L. Marcato121.412.05.03.02.0–
David Nesbitt218.116.03.00.02.016.0
G. Dieger214.21.01.02.50.01.0
A. Soares210.84.52.00.00.04.5
L. Thor27.94.04.50.00.54.0
V. Meili26.11.01.01.00.01.0
J. Marinho20.60.00.50.00.00.0

Średnie sezonu ze statystyk w naszych danych (w tych rozgrywkach: 2 meczów gospodarzy i 2 gości). Ostatnia kolumna to punkty na mecz w ostatnich 2 spotkaniach; przewidywana piątka wynika z tego, kto w nich zaczynał.