Basketora

Cairns Taipans - Illawarra Hawks: statystyki zawodników

Średnie sezonu i ostatnie zdobycze punktowe obu składów z dostępnych statystyk meczowych. Statystyki tego meczu pojawią się tu po końcowej syrenie.

Statystyki meczu pojawią się tu po końcowej syrenie. Do tego czasu to liczby, z jakimi oba składy przystępują do meczu.

Średnie sezonu

Gospodarze

Cairns Taipans

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO5 PKT
Jack McVeighPrzewidywana piątka330.018.32.74.03.018.3
M. LewisPrzewidywana piątka329.59.75.32.01.39.7
Jaylon BrownPrzewidywana piątka328.515.72.05.32.715.7
R. SmithPrzewidywana piątka322.412.02.70.33.012.0
Keanu PinderPrzewidywana piątka321.714.05.74.70.314.0
Anthony Bolden Jonah322.917.77.31.03.017.7
Kyrin Galloway314.32.01.71.30.02.0
L. Paul312.62.70.71.70.02.7
Shaun Bruce312.52.01.03.70.02.0
Walter Brown18.42.01.00.00.0–
L. McVeigh14.43.00.00.00.0–
Luca Yates14.43.02.01.00.0–
Goście

Illawarra Hawks

ZawodnikMMIN/MPKT/MZB/MAS/M3PKT/MO5 PKT
Tyler HarveyPrzewidywana piątka523.510.23.02.61.610.2
Samson FrolingPrzewidywana piątka521.211.06.81.80.011.0
Wani Swaka Lo BulukPrzewidywana piątka519.14.61.80.41.04.6
Milton DoylePrzewidywana piątka427.211.01.54.51.811.0
M. MakerPrzewidywana piątka521.615.06.41.61.415.0
Kelan Martin522.29.42.21.41.09.4
M. Doyle122.14.02.03.01.0–
William Hickey519.510.43.22.61.010.4
Todd Blanchfield217.213.55.01.52.513.5
Daniel Grida515.06.21.00.20.46.2
L. Patterson413.25.01.53.00.8–
J. Narkle48.91.81.50.80.31.8
Kyle Adnam47.66.00.50.81.36.0
F. Macdonald13.52.00.01.00.0–
B. McGregor11.52.00.00.00.0–

Średnie sezonu ze statystyk w naszych danych (w tych rozgrywkach: 3 meczów gospodarzy i 5 gości). Ostatnia kolumna to punkty na mecz w ostatnich 5 spotkaniach; przewidywana piątka wynika z tego, kto w nich zaczynał.